Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW Becker CD54 Professional - Nie widzi zmieniarki, nie działa AUX

patrum 16 Kwi 2016 16:43 1845 0
  • #1 16 Kwi 2016 16:43
    patrum
    Poziom 12  

Witam panów. Od jakiegoś czasu walczę z tym, aby w moim aucie uruchomić złącze AUX. Samochód jest z połowy roku 2002, natomiast radio (Becker CD54 professional) z maja 2004. Posiada ono z tyłu złącze zarówno do podpięcia AUXa jak i zmieniarki. Jest to radio jeszcze ze starym typem kostki, 17 pin. Niestety ani jedno, ani drugie nie chce zaskoczyć. Próbowałem już chyba wszystkiego, czego się da. Niedawno okazyjnie kupiłem emulator zmieniarki, który pozwala na podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku, jednak to też nie chce zadziałać. Radio w ogóle nie wykrywa zmieniarki. Co zrobić żeby zasymulować radiu podłączoną zmieniarkę?

Tutaj zdjęcie wiązki od zmieniarki. Nic skomplikowanego, +12, GND, szyna I-BUS oraz 3 kable do przesyłu dźwięku.

Tutaj rozpiska pinów radia (po prawej stronie)

Podłączamy się do pinów 7 , 9 i 15 w głównej kostce oraz w kostce od zmieniarki do pinów 1 i 2 podłączamy plusy od kabla aux i do pinów 6 i 7 masę, niestety radio w ten sposób nie wykrywa emulatora.

Tu jeszcze zdjęcia mojego radia. Ma ktoś jakikolwiek pomysł jak to ugryźć? czy to radio po prostu nie obsłuży auxa ani zmieniarki?

BMW Becker CD54 Professional - Nie widzi zmieniarki, nie działa AUX BMW Becker CD54 Professional - Nie widzi zmieniarki, nie działa AUX BMW Becker CD54 Professional - Nie widzi zmieniarki, nie działa AUX BMW Becker CD54 Professional - Nie widzi zmieniarki, nie działa AUX

0 0
  Szukaj w 5mln produktów