Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Seat Toledo II Dopisanie kluczyka do immobilizera

Dawid W 16 Kwi 2016 21:20 675 4
  • #1 16 Kwi 2016 21:20
    Dawid W
    Poziom 12  

Witam wszystkich.
    Posiadam seacika jak w tytule i niestety mam tylko jeden kluczyk(jajko) 433 mhz. Wiem że potrzebuję kod do immo i że reszta jest podobna jak przy dopisaniu kluczyka do modułu komfortu.
    Moje pytanko brzmi. Czy mogę kupić dowolny kluczyk(audi vw skoda) o częstotliwości 433 mhz (typu scyzoryk) z pastylką i dopisać go do immo jak i modułu komfortu.
    I teraz abstrahując czy możliwe jest dopisanie do dwóch aut grupy vag, tego samego kluczyka do immobilizera żebym mógł odpalać na przemian te dwa auta, zakładając że groty fizycznie pasują.
    Dziękuje za zainteresowanie i odpowiedzi.

• #2 16 Kwi 2016 22:42
    grzegorzbuczylo
    Poziom 20  

Fajny pomysł. Jestem ciekaw. Jeden klucz i jeździsz swoim autem i żony.

• #4 17 Kwi 2016 08:15
    Dawid W
    Poziom 12  

A wracając do pytania czy kluczyk na 433 mhz i używana pestka czy jeszcze na jakieś inne parametry mam zwracać uwagę? Zdania są mocno podzielone na forum, od tego że same mhz są ważne kończywszy że najlepiej numery z kluczyka też by się zgadzały. Bo na mój rozum to dopisanie kluczyka na immo polega na dodaniu do immo nowego ,,kodu'' jaki wysyła kluczyk.

• #5 15 Lip 2016 21:43
    Dawid W
    Poziom 12  

Wracając do mojego pytania dotyczącego odpalania dwóch aut jednym kluczykiem, to się nie da(podobno przy dopisaniu klucza do innego auta zmienia się kodowanie immo) Serwis nie chętnie chce podać kodu pin do immobilizera zasłaniając się brakiem takich adnotacji w papierach(byłem w dwóch różnych serwisach w poznaniu), dorabiają kluczyki poprzez łączenie się z centralą firmy lub czymś takim. W końcu dorobiłem kluczyk w Gorzowie Wlkp (koło katedry) za trzy stówki z dopisaniem itp itd, ale kodu pin dalej nie znam ponieważ gość który to robił stwierdził że nie potrzebował, ale rzekomo nie jest to klon pierwszego kluczyka.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME