Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Moja pierwsza płyta indukcyjna, co warto kupić?

elkanguro 18 Kwi 2016 01:00 840 3
  • #1 18 Kwi 2016 01:00
    elkanguro
    Poziom 8  

Cześć, poszukuję pierwszej w życiu płyty indukcyjnej. Chodząc po sklepach zgłupiałem i niczego nie wybrałem. Podobały mi się płyty z polami, które podobno wykrywają garczki i tam grzeją. Proszę o jakieś podpowiedzi. Nie chciałbym przekroczyć 1600zł.

• #2 18 Kwi 2016 07:54
    tomjed
    Poziom 27  

Tematów podobnych było już wiele, ale co tam... Czy warto? Pewnie, że tak ! Indukcja "grzeje" od razu, zachowuje się jak gaz. Włączasz grzeje zmniejszasz, zmniejsza od razu. Wszystkie indukcje grzeją jak stoi garnek, i to odpowiedni, bo tak działa płyta indukcyjna. Zdejmiesz garnek, przestaje grzać. Jak dla mnie super. No i pole ma temperaturę garnka...
    pzdr

• #3 18 Kwi 2016 08:03
    Gitner
    Poziom 26  

tomjed napisał:
    Wszystkie indukcje grzeją jak stoi garnek, i to odpowiedni, bo tak działa płyta indukcyjna.

Ja to podkreślę, aby autor się nie zdziwił po zakupie, że nic mu się nie gotuje :)

• #4 19 Kwi 2016 23:36
    elkanguro
    Poziom 8  

Trochę poczytałem o płytach indykcyjnych i pewnie się zdecyduję. Pomóżcie proszę wybrać dobrą płytę. Czytając zainteresowały mnie takie funkcje jak większe pola, które wykrywają kilka garnków i grzeją tylko tam gdzie potrzeba, funkcja maksymalnie szybkiego nagrzania i później zmniejszenia mocy czy stop&go. Rozmiar standardowo 60 cm. Czy płyta Electroluxa model EHI 6540 FOK będzie dobrym wyborem w cenie do 1500zł? Czytałem też bardzo dobre opinie o płycie SI-4T marki SOLGAZ ale to już koszt 1900zł i nie wiem czy warto tyle płacić. A może wystarczy AMICA PI6512TK za niecałe 1100zł? Czy te produkty będą się różniły jakościowo proporcjonalnie do ceny?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME