Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekaznik od altelnatora

18 Kwi 2016 18:14 501 6
  • Poziom 2  
    Witam serdecznie, mam problem, ponieważ prawdopodobnie mam spalony przekaźnik od altelnatora, ale niestety juz nie wiem jak i gdzie mam go szukać. Przekaźnik jest japoński. Posiadam samochód Proton 416 GLXi, 113KM, rok 1996. Auto jest zrobione na bazie mitsubishi lancera V.

Model przekaźnika: MD113566, OMRON 0665D6 - takiego przekaźnika nigdzie nie moge znaleść, w sklepach mówiono mi, że hurtownia nia posiada takiego przekaźnika. Mówili, że orginalną nazwe musiał bym znać, ale jej nie znam, ponieważ wersja tego przekaźnika jest Japońska. Może ktoś mi pomóc z tym?

Być może mógłbym znaleść jakiś przekaźnik patrząc na model altelnatora?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Dostępny na znanym portalu aukcyjnym, tudzież na też znanym międzynarodowym portalu aukcyjnym.
  • Poziom 2  
    Modele MD113566 - jest ich sporo, ale nigdzie nie moge znaleść swojego OMRON 0665D6, dolny numer mi się nie zgadza... Nie wiem może nie musze patrzeć na dolny, a tylko na górny. Nie mam pojęcia...
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    To nr serii - partii produkcyjnej. Funkcjonalność określa nr modelu i to jest istotne.
  • Poziom 2  
    Czyli mam szukać według nazwy MD113566, a na dolny nr serii nie patrzeć tak?
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    TAK. Funkcjonalnie to te same przekaźniki, a to kiedy i gdzie zostały wyprodukowane to sprawa drugorzędna. Właściwie ważne dla producenta w przypadku eliminowania partii produkcyjnych gdzie stwierdzono jakąś wadę produkcyjną.
  • Poziom 2  
    Dziękuje bardzo! :)