Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa c a elektryczne szyby

18 Kwi 2016 18:57 1458 11
  • Poziom 21  
    Czy wie ktoś jak wygląda połączenie siłownika z szyb pod własną wiązkę? Chodzi mi o to czy jak już znajdę biegunowość silnika to po podłączeniu i kliknięciu przełącznika będzie on normalnie podnoszony do góry, czy będzie na zasadzie impulsów, iż raz nacisnę to szyba podniesie się tylko troszkę i tak w kółko Macieju. Pytam o to ponieważ na jednym z forów ktoś sam je połączył i właśnie tak mu one działały.
    Dodam że instalacja będzie własna i schemat oparty na przekaźnikach.
    Mile widziany ewentualnie jak ktoś zna już rozkład pinów który to masa a który dodatni, ułatwi mi to robotę.
    Pozdrawiam.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Specjalista grupy V.A.G.
    Nie będzie zapamiętywało położenia max dolnego i max górnego. Trzeba będzie kombinować bo w taki sposób szyba nie będzie opadała po jednokrotnym naciśnięciu i nie będzie się tak podnosiła.
  • Poziom 21  
    Da się to jakoś obejść? Inaczej tam jest jakiś układ w samym silniku bo nie chce mi się wierzyć że dali tam silniczek krokowy.
  • Poziom 25  
    oryginalne siłowniki z Corsy C i twoja prywatna wiązka? czy tak mam to rozumieć?
    Jeżeli tak , to mam schemat.....
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Oczywiście poproszę. Jak ci to działało. Po nacisnieciu spokojnie opadały lub się podnosiły?.
  • Poziom 25  
    Zadałem oczywiste pytanie i nie otrzymałem poprawnej odpowiedzi....
  • Poziom 25  
    miłego używania:D :D :D :D :D :D :D

Dodano po 3 [minuty]:

31 to masa
    auto domykanie -sygnał masowy :D :D :D :D :D :D :D
  • Poziom 21  
    Sygnału do domykania szyb nie masujemy, nie podpinamy. Jak zmasujemy sterownik dostaje sygnał o nie opuszczaniu szyby. Bez podpięcia działa wyśmienicie. Pozdrawiam.
  • Poziom 25  
    A czy ja napisałem żeby podpiąć do masy?
    Po prostu wyjaśniłem co należy podać , żeby szyby same się domknęły- np. alarm , centralkę centralnego zamka , itp.:D:D