Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 306 awaria centralnego zamka

jaro2323 18 Kwi 2016 20:57 1374 3
  • #1 18 Kwi 2016 20:57
    jaro2323
    Poziom 2  

Posiadam peugeota 306 z 1995 1,9 td. Zamontowałem w nim sterowanie z pilota do centralnego zamka. Wszystko śmigało ładnie aż do momentu, kiedy to rano otworzyłem go jeszcze za pomocą pilota, ale już z zamknięciem był problem, centralny zamek po prostu przestał reagować. Nie reaguje ani na pilota, ani na kluczyk. Sterownik, który zamontowałem działa jak powinien. Sprawdziłem bezpieczniki i są OK (z tego, co znalazłem to 15 jest od centralki?). Przejrzałem tez kable miedzy słupkiem a drzwiami i tez wyglądają dobrze. Sygnał ze sterownika do centralki dociera, ale według moich obserwacji już z centralki żaden sygnał nie wychodzi. Skończyły mi się już pomysły, co może być przyczyną, może ktoś z Was już się spotkał z podobnym problemem i cos podpowie.

0 3
  • #3 19 Kwi 2016 17:35
    piotrekwoj1
    Poziom 36  

Szukaj braku zasilania na centralkę centralnego.

0
  • #4 19 Kwi 2016 19:29
    jaro2323
    Poziom 2  

Sterownik jest zamontowany taki: http://allegro.pl/sterownik-bx30-zamka-metal-klapa-migacze-promocja-i5158803062.html
    Do samej wtyczki centralki centralnego prąd dochodzi. Nie mam za bardzo jak zmierzyć napięcia bo nie posiadam takowych przyrządów.
    Czy może w tym układzie centralnego zamka występuje jakiś przekaźnik, albo jeszcze jakiś inny osobny bezpiecznik poza tym w skrzynce?

0