Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

migomat do spawania rurek ok 3mm grubosci do gokarta

Wtryskowiec 18 Apr 2016 20:58 1587 7
    Wtryskowiec
    Level 5  
    Część, potrzebuję rzeczowej informacji na temat jaki najtańszy migomat kupić żeby wyspawac nim buggy/klatkę, chce żeby wszystko się trzymało kupy i żeby nie powstały jakieś jaja typu przyklejone zamiast zaspawane(umiejętności zostawmy.. chodzi o sprzet). Czy taki migomat za cenę 650 zl z Kraft dele bez problemu sobie poradzi? czy ni huhu, stanie w banie i potrzebuje 1000 więcej? Temat z tego co się interesuje niby walkowany Ale ciągle znajduje takie w których nie ma tego co mnie osobiście nurtuje więc pytam ;) Pzdr dla majsterkowiczów!
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    UL7855
    Level 23  
    Ja powiem tylko tyle - nie zrób błędu i kup sobie jakiś inwerter lub transformatorową na dwie fazy. Tania transformatorówka to smarkanina przy grubszych blachach. Ale reperaturki do sztrucla wstawisz. :D
    Wtryskowiec
    Level 5  
    aha i jeszcze jedno pytanko.. Czy taka na 230 v się nada jak najbardziej czy nic z tego? myślę właśnie o inwenterze ale jak widzę to większość jest w jakimś tam stopniu oszukana.. też bym prosił o jakieś słówko lub konkretną spawarke jc ;)
    archanoid
    Level 26  
    Witam . Tak jak kolega UL7855 napisał kup inverter . Z mojej strony mogę ci polecić Magnum MIG207 mma , bo tej używam i nawet grubsze detale spawam . Tak że pochlebne opinie zbierają Magnumy 190 i 205L .