Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupno opon letnich, mój typ BARUM zamiast Zeetex. ( 185/65/R15 )

20 Apr 2016 09:47 2220 9
  • Level 26  
    Witam.
    Przymierzam sie do kupna opon letnich.
    Rozmiar 185/65/R15
    Auto Picassa 2002 r.
    Miałem kupić Zeetexy, ale przekonano mnie do Barum, jako dużo lepszych od Zeetexów.
    Co sądzicie o tym wyborze?

Jak bardzo będę żałował założenia Barum? Zeetexy poszły w niepamięć.. Podobno chińszczyzna jakościowa ( słyszałem, że produkowane w Dubaju )

Cena 2 opon z założeniem i wyważeniem 394 PLN. Do tego biorę nowe wentyle, nie ma sensu oszczędzać. Całość z wentylkami i usługą 402 PLN.
  • Level 27  
    Ja miałem 2 nowe komplety Barum i nie narzekałem. Na oponeo z dostawą są po 166zł/szt. Do tego nawet biorąc 15zł za wymianę to i tak masz taniej :D
  • Level 24  
    Mam letnie i zimowe Barum. Bez zastrzeżeń.
  • Level 23  
    Z tych dwoje Barum. Do normalnej jazdy są ok, a jest coś innego w podobnej cenie? Markowego?
  • Level 24  
    Dębica, Kleber, Kormoran.
  • Level 23  
    marek49ae wrote:
    Dębica, Kleber, Kormoran.

Super propozycje, to już ten Barum lepszy (ewentualnie Kleber).
  • Level 32  
    Falken, Fulda, Nokian ewentualnie to Michelin Energy Saver.
  • Level 8  
    Barum na pewno lepszy niż te budżetówki - Dębica, kleber czy kormoran. Rumuńskie (jeśli dobrze pamiętam) opony, solidne. Dacia je fabrycznie montuje. Też kupuję własnie 2 letnie i to będą prawdopodobnie Barum, cena tylko o ok. 10 zł wyższa niż jakichś "chińczyków".
  • Level 27  
    Wit_Stw wrote:
    Barum na pewno lepszy niż te budżetówki - Dębica, kleber czy kormoran. Rumuńskie (jeśli dobrze pamiętam) opony, solidne.

To czeska marka, obecnie należy do Continental.