Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung UA32H5500AW - Brak dzwięku podczas odtwarzania plików z USB

seweryn1908 20 Kwi 2016 19:26 441 3
  • #1 20 Kwi 2016 19:26
    seweryn1908
    Poziom 9  

Dzień dobry jestem posiadaczem telewizora Samsung UA32H5500AW ostatnio robiąc porządki w mieszkaniu znalazłem stare głośniki komputerowe Tracer za pomocą przejściówki 2-RCA chinch - jack 3.5 oraz przejściówki EURO SCART/ 3x RCA chinch OUT podłączyłem głośniki do telewizora , gdy ogląda się telewizje wszystko jest OK ale kiedy podłączyłem USB i włączyłem film dźwięku w podłączonych głośnikach nie ma a kiedy podłączam kablem HDMI tableta i włączam np YouTube to w podłączonych głośnikach słychać to co akurat leci w telewizji na ostatnio oglądanym kanale , co może być tego przyczyna czy da się to jakoś poprawić aby podczas oglądania filmów z USB ten sam dźwięk który jest w głośnikach telewizyjnych był też słyszalny na podłączonych głośnikach komputerowych z góry dziękuję za pomoc pozdrawiam:)

0 3
  • #2 20 Kwi 2016 20:28
    KSRhaziel
    Poziom 36  

Nie do końca zrozumiałem - odłącz głośniki, podłącz USB i włącz film z USB - czy jest dźwięk?

0
  • #3 20 Kwi 2016 20:48
    intenso
    Poziom 38  

Podłącz się pod wyjście słuchawkowe w tv.

0
  • #4 21 Kwi 2016 00:00
    seweryn1908
    Poziom 9  

Podczas odtwarzania z USB dźwięk jet tylko w głośnikach telewizyjnych , a po podłączeniu przez gniazdo słuchawkowe efekt mnie nie zadowala bo chciałbym mieć dźwięk zarówno w głośnikach telewizyjnych jak i tych komputerowych.

0