Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Alan 87 ,supercheetah pochodne - Spadek mocy w ssb , dziwny biały kabel

kubaopp 16 Lis 2017 00:09 2598 68
  • #62 16 Lis 2017 00:15
    kubaopp
    Poziom 13  

Tak tu jest Serwisówka
    http://www.i6bs.it/alan-87.htm
    5
    Gałka max w Lewo

Gałka max w Prawo

Radio Jest dobrze Zestrojone tylko nie wiem dla czego nie mogę się bardziej dokręcić ?

• #64 16 Lis 2017 00:20
    kubaopp
    Poziom 13  

No podobnie , ale to Teraz nie istotne , osoba która to robiła wciąż nie odpisuje , nie mam pojęcia dla czego ? nie dała sobie z tym rady czy co ? tak czy inaczej Strasznie nie ładnie z Jej strony , Do tego Administrator !

• #66 16 Lis 2017 00:33
    kubaopp
    Poziom 13  

Nie chce też nikogo tutaj pochopnie osądzać , ale widzę że dana osoba loguję się na forum , może jest jakiś problem z z moimi wiadomościami PW , mimo wszystko Trzymam kciuki że osoba się odezwie , "Kriss" ma długi staż na forum i z tego co widzę nie jednemu pomógł tak że ma wiedzę . Jeśli ktoś ma z nim jakiś kontakt był bym wdzięczny żeby przekazał mu moją sprawę 73s
    Ps. Dostałem 3 miesięczną gwarancję .

• #68 31 Maj 2018 11:59
    kubaopp
    Poziom 13  

Kolejny Problem, źle podłączone zasilanie (zamienione bieguny) poleciała dioda D93 po przecięciu radio ruszyło Jest odbiór i nadawanie. Na tej samej ścieżce co ta dioda jest jeszcze Tranzystor TR52 luty od strony druku żółte środkowa noga ma połączenie ale się lekko rusza ?
    Wymienić diodę ktoś podpowie o jakim oznaczeniu ? ten tranzystor tr52 też wymienić profilaktycznie ? jakie jest jego oznaczenie , Kondensatory wyglądają na ok nie spuchnięte .
    Z góry dzięki za pomoc