Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo g500-sterowanie w słuchawkach nie działa

20 Kwi 2016 21:16 900 6
 • Poziom 3  
  Witam wszystkich . Posiadam słuchawki bezprzewodowe Creative Jam ,laptop lenovo g500 ,win7 64x . Problem polega na tym ,że nie działa mi sterowanie w słuchawkach tzn. nie mogę zatrzymać lub zmienić piosenki na laptopie używając przycisków znajdujących się w słuchawkach .
  Przy pierwszym podłączeniu słuchawek kablem ww. funkcje działały ,lecz miałem problem z podłaczeniem słuchawek przez bluetooth ,gdy udało mi się podłączyć słuchawki bezprzewodowo ,poprzez zmianę sterowników bluetooth na laptopie oraz zrobiłem reinstalacje sterowników dźwięku (Conexant) . Sterowanie nie działa również na innych słuchawkach z których korzystałem wcześniej i nie było problemu z zatrzymaniem muzyki .
  W ustawieniach dźwięku słuchawek trybu wyłączności mam zaznaczone obie opcje ,w ustawieniach bluetooth mam ustawione zdalne sterowanie ,próbowałem przełączać ,używać różnych ustawień ,przywracałem system, po paru godzinach zabawy mam już szczerze dosyć . Może jest opcja którą może gdzieś przegapiłem i komuś przyjdzie ona na myśl .
  http://support.lenovo.com/pl/pl/products/lapt...tebook?TabName=Downloads&linkTrack&beta=false Tutaj są sterowniki których używam .
 • Poziom 20  
  C\y słuchawki bez przewodowe mają akumulatorki lub baterie
 • Poziom 3  
  Mają wbudowane , ładowane przez micro usb . Przed tym jak udało mi się podłączyć słuchawki do laptopa przez bluetooth to przez usb sterowanie w słuchawkach działało .
 • Poziom 20  
  Może w przycisku blaszki zaśniedziały w słuchawce
 • Poziom 3  
  Słuchawki są nowe , poza tym na telefonie sterowanie działa .
 • Poziom 10  
  Spróbuj zainstalować całe oprogramowanie / parowanie od nowa :) Może się wykrzaczyło :)
 • Poziom 3  
  Słchawek nie używałem kilka dni i teraz wszystko działa ,nie wiem jak ,nie wiem dlaczego :)