Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Audi A6 C6 clifford Logic Can i ODIS - programowanie

majster-d1 20 Apr 2016 22:42 1668 3
    majster-d1
    Level 12  
    Kupiłem audi A6 C6 z alarmem clifford Logic Can i ODIS.
    Kupiłem z lawety nie jeżdżący i nie dostałem pilota. Pytanie pierwsze- czy można dokupić i doprogramować piloty?, oczywiście nic nie wiedząc o poprzednich ustawieniach. Ma również przycisk diodowy którym podobno wbija się kod. Podali mi nr, ale nie wiedzą jak go się wbija. Albo to była tylko wielka ściema. Możliwe że będę musiał to wszystko wywalić i coś nowego wstawić. Co polecacie? Czy zostać przy tym?

Moderated By CameR:

Wydzielono z archiwalnego tematu.
    Reg. 3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

CameR

Moderator of Vehicle Security
    Dlaczego uważasz, że zamontowano Clifforda - opowieści sprzedawcy ?
    Zacznij od "ominięcia" alarmu i uruchomienia samochodu.
    Aby doprogramować piloty konieczny jest dedykowany programator.
    piotrek22101
    Level 39  
    W zależności ilo cyfrowy kod to wprowadzamy go tym przyciskiem: włączamy zapłon,wciskamy tyle razy ile wynosi pierwsza cyfra,po jej wprowadzeniu alarm ma piknąć,następnie druga cyfra ,tak jak pierwsza. Po skończeniu alarm piknie i możemy odpalać,o ile wszystko sprawne.
    majster-d1
    Level 12  
    Jak już napisałem kodu nie mam. CameR, ja nie uważam że mam clifford-a, tylko to wiem, bo go wygrzebałem. Skontaktowałem się z producentem i poinformował mnie jak jest ODIS to pilota nie ma , bo on jest odpowiedzialny za zdalne odblokowanie i współpracuje z oryginalnym pilotem. Muszę wysłać ster + ODIS do producenta to mi nadają fabryczny kod i dopiero będę mógł sobie na nowo zakodować swój unikalny numer.