Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyj±tek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że ogl±dasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ariston WMSD 723 - Mocowanie przeciwwagi - ¶pręzyny zamiast ¶rub

skrzyniu 21 Kwi 2016 09:09 615 5
  • #1 21 Kwi 2016 09:09
    skrzyniu
    Poziom 15  

Czy kto¶ wie jak ¶ci±gn±ć te sprężyny ?? Czy Kto¶ miał już do czynienia z takim wynalazkiem ?

Ariston WMSD 723 - Mocowanie przeciwwagi - ¶pręzyny zamiast ¶rub Ariston WMSD 723 - Mocowanie przeciwwagi - ¶pręzyny zamiast ¶rub

0 5
  • #2 21 Kwi 2016 11:13
    bogiebog
    Specjalista Sieci, Internet

IMO,
    wygl±da że musisz wykręcić sprężynę,
    Spróbuj złapać dolny koniec sprężyny (ten przy bębnie) np kombinerkami i przekręć, jak będzie sie klinowała sprężyna to trzeba będzie ci±gn±ć kręcić za górny koniec sprężyny.

0
  • #3 21 Kwi 2016 12:56
    skrzyniu
    Poziom 15  

Zastanawia mnie jeszcze jedno.... Widać że bęben od tyłu jest w koło klejony. Zastanawiam się z jakiego tworzywa jest ten bęben że można go skleić... ten klej jest jak kamień.

0
  • #4 25 Kwi 2016 19:12
    skrzyniu
    Poziom 15  

Kto¶ miał do czynienia z takim zbiornikiem ? cienkie ¶cianki prawie że przeĽroczyste. kolor żółto/zielonkawy jakby

0
  • #5 04 Maj 2016 12:43
    jasko_1959

Specjalista AGD

Udało Ci się te sprężyny jako¶ odkręcić?

1
  • #6 04 Maj 2016 15:14
    mrice
    Specjalista AGD

skrzyniu napisał:
    Zastanawia mnie jeszcze jedno.... Widać że bęben od tyłu jest w koło klejony. Zastanawiam się z jakiego tworzywa jest ten bęben że można go skleić... ten klej jest jak kamień.

to nie klej tylko rozgrzane tworzywo z którego jest wykonany zbiornik, dla tego jest twardy. Tworzywo w teorii to powinno być PP ale z tego co sie ostatnio dowiedziałem od pewnego jegomo¶cia zajmujacego się tworzywami, czesto s± dokrecane do PP róznego rodzaju "¶mieci"

0