Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sprzęt diagnostyczny - 2008 co wybrać. Opinie i recenzje.

flashh 12 Paź 2008 20:20 12411 436
    Doktorr
    Poziom 34  
    Jurek co ty się tak podniecasz tym carmanem w Oplu mając techa2. Czyżby to skośne coś kręciło lody, albo robiło za pilota zamiast teściowej. (przymierzam się do zakupu i zbieram informacje, chodzi oczywiście o carman scan 2 , bo teściową już mam).
  • OptexOptex
    mgrka
    Poziom 11  
    Tez szukam info na temat tego CARBRAIN moze ktoś powie co on potrafi??
    rumun-r32
    Poziom 13  
    Witam!
    Panowie ma ktoś nowe aktualizacje do launcha x431?
    jeśli tak to prosze podesłać na e-mail : rumun-r32(malpa)wp.pl
  • OptexOptex
    Dudi2007
    Poziom 16  
    czy ktoś orientuje się co potrafi CARBRAIN C168 WI-FI i czy wart jest ewentualnego zakupu według sprzedawcy podobno to tak jak launch czy ktoś pracuje na tym sprzęcie
    krbl
    Poziom 17  
    rumun-r32 napisał:
    Witam!
    Panowie ma ktoś nowe aktualizacje do launcha x431?
    jeśli tak to prosze podesłać na e-mail : rumun-r32(małpa)wp.pl

rumun- chyba już na jakimś forum już wyjaśniałem Tobie że oprogramowanie z innego X431 nie nadaje się do Twojego sprzętu.

Oprogramowanie można kupić - nie ma problemu.
    nawet w pełnej wersji czyli 43 marki - np. EN i PL

pozdr
    nojer
    Poziom 14  
    zastanawiam się nad kupnem testera tech magneti marelli który kosztuje nieco ponad 8000 tys. Ale bardziej myślę pod kątem diagnostyki samochodów ciężarowych. Czy taki sprzęt sprawdzi się? czy lepiej mysleć nad czymś innym? Z góry dzięki za odpowiedź;)
    MDS_Piotr
    Poziom 10  
    Witam, czy ktoś może wyjaśnić podstawowe różnice pomiędzy: mega macs 55, a KTS 670. Interesuje mnie wszystko oprócz aktualizacji i abonamentu bo to już wiem, zależy mi na konkretach technicznych.
    Z góry dziękuję...
    RafiS09
    Poziom 9  
    Witam, mam warsztat i chciałbym troszeczkę rozszerzyć działalność w diagnostykę, ale mam problem z wyborem sprzętu. Jak to jest z tym CDIF'em, czy trzeba co jakiś czas wykupywać aktualizacje, czy są darmowe. Czy do tego sprzętu mogę dokupić adaptery z OBD2 na różne inne, czy będzie to działać, czy muszę dokupić oryginalne kable od producenta?
    Jak nie CDIF/2 to co polecicie innego w podobnej cenie(5000-6000zł)?
    Ceglarz
    Poziom 12  
    Witam wszystkich
    Ma takie zapytanie, a więc do rzeczy chcę zająć się diagnostyką maszyn rolniczych a więc co polecacie.
    Zastanawiam się nad Testerem Techa.
    marcin1752
    Poziom 2  
    Witam !
    Koledzy co powiecie na temat CDIF 2 . Zamierzam go kupic i ciągle się zastanawiam ! Sam już nie wiem jaki tester wybrac !Jestem początkujący w tej dziedzinie dlatego proszę o pomoc !
    Pedrominator
    Poziom 10  
    A co pwiecie na temat Gutmana ,bo jestem zainteresowany kupnem,prosze o rade
    MDS_Piotr
    Poziom 10  
    Koledzy z branży twierdzą że rewelacja, ale sam nie doczekałem się opinii na forum ...
    blayders
    Poziom 13  
    Ja od tygodnia posiadam launch'a x431 z crakowanym smartbox'em i jestem bardzo zadowolony po za tym mam serwisowki renaut , citroen/peugeot , ford oraz pseudo opel i vag . Gudmana ma moj znajomy (dal cos pomiedzy 25000-30000 zl) walizecka fajna cos w rodzaju lcd polaczonego w calos z klawiatura , tylko dwa minusy czyli cena rocznej aktualizacji plus np. przy peugeot407 nie wszystkie bledy opisalo no i byl telefon do obslugi z pytanie co te cyferki oznaczaja :)
    levissima
    Poziom 10  
    witam potrzebuje interfejsu do skasowania i sprawdzenia błendów przy Renault 19 1.8 115KM z 1994roku
    jozef75
    Poziom 1  
    witam kupiłem ńiedawno adp 186 jak dojdzie z polski do szkocji bedzie testoway w prańiu , zobaczymy abonament roczny 2000 zl byłem w polsce i zapowiada śię że coś to potrafi i oprogramowańie po roku śię ńie blokuje jak w KTS pomimo ńiewykupieńia liceńcji , ładńie łączyło śię z sterowńikiem silńika , deską , poduszkami,abesem , testowaliśmy na astrze g 99 rok ,vektra ,c po lifćie 2006 rok ńiebyło problemu . a dalej ,? zobaczymy
    edzo1234
    Poziom 15  
    marcin1752 napisał:
    Witam !
    Koledzy co powiecie na temat CDIF 2 . Zamierzam go kupic i ciągle się zastanawiam ! Sam już nie wiem jaki tester wybrac !Jestem początkujący w tej dziedzinie dlatego proszę o pomoc !

Moim zdanien na poczatek to super co miesiac sa aktualizajce i naprawde duzo dają na dodatek jest tam tryb przezroczysty i mozna uzywac innych programów np vag-a z tym interfejsem
    gelomeloman
    Poziom 11  
    Witam.
    Kolego blayders powiedz jak ten launch spisuje się na FORDACH.
    Ja posiadam pełny zestaw CDIFa no i z fordami to dużo obiecali i lipa jest nadal. W EEC-5 jest problem z odczytem parametrów.
    I jak się spisuje na VOLVO np. S40 z lat ok 98'.

Bo mam chętnego na mojego CDIFa i pewnie go pchnę i kupię LAUCHa:D
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    mylentu
    Poziom 2  
    Witam moje zdanie na temat uniwersalnych urzadzen diagnostycznych jest takie ze co do wszystkiego to do niczego polecam pojedyncze urzadzenia do kazdej marki osobno
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Lete
    Poziom 11  
    edzo1234 napisał:
    marcin1752 napisał:
    Witam !

Moim zdaniem na poczatek to super co miesiac sa aktualizajce i naprawde duzo dają na dodatek jest tam tryb przezroczysty i mozna uzywac innych programów np vag-a z tym interfejsem

Aktualizacje są co 2 miesiące, wiem bo mam to urządzonko, a jeżeli chodzi o działanie to jest całkiem nieźle z renówkami robi prawie wszystko, ople całkiem nieźle i jeszcze kilka innych marek. Za te pieniądze całkiem fajne urządzenie, a żaden uniwersalny tester nie robi wszystkiego. Dużym minusem CDIF2 jest brak możliwości kodowania kluczyków, ale to się powoli zmienia na lepsze.
    :D
    gelomeloman
    Poziom 11  
    Ale ktoś pisał że Launch ma problemy z oplami do 95' produkcji.
    krbl
    Poziom 17  
    gelomeloman napisał:
    Ale ktoś pisał że Launch ma problemy z oplami do 95' produkcji.

pewnie że ma problemy- bo co tam diagnozować ?
    ale za to sam generuje kody migowe
    sebaksiaz
    Poziom 10  
    Witam. Od nowego roku zabieram sie za diagnostyke mam na sprzet ok 8 tyś. Prosze o rade co najlepiej kupic za te kase,laptop już mam
    glosny83
    Poziom 28  
    Witam ponownie planuje kupić kts-a przymierzam się do 520 warto?
    trans-serwis
    Poziom 39  
    A do czego ci ten KTS?
    MAN Electronics
    VIP Zasłużony dla elektroda
    co do ciężarówek to pracowałem na texa Navigator mobile i w 80% pomagał mi ten sprzęt dobrze diagnozuje iveco scania renault merca
    sebaksiaz
    Poziom 10  
    Czy słyszał ktoś o takim testerze jak Multi-Di@g może ktoś wie co to potrafi ?

Dodano po 12 [minuty]:

Multi-Diag tak to sie czyta
    flis
    Poziom 14  
    Jakim urządzeniem zdiagnozować volvo s40 96r 1,8 16v.Obecnym interfejsem podłączyłem się tylko do Abs oraz Poduszek.Pozdrawiam