Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Osprzęt kablowy
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

junkers maxi power W11-@E -

21 Kwi 2016 22:57 1014 10
 • Poziom 8  
  Piecyk instalowany w 2014r, nowy. w lipcu 2015r był serwisant przeczyścił świeczkę bo nie zapalał zainkasował 70 zł bo ponoć to nie podlega gwarancji.
  Dzisiaj znowu świeczka nie zapala, wietrzyłam pomieszczenie, iskra idzie i nic.
  Co znowu świeczka to co ile mam wzywać serwisanta.
  Kto dopowiada za to. Przecież świeczka się zatyka bo jakość gazu musi być jaka do ...Co mam robić. Miałam stary PG--6 hulał ponad 50 lat z drobnymi naprawami wymianami, ale nigdy się świeczka nie zatykała. Trzeba było kupic czujnik gazu.
  A nie te durne reklamy czady i inne bzdury, to mam teraz kłopot nie lada.
 • Osprzęt kablowy
 • Pomocny post
  Specjalista - systemy grzewcze
  Nie jakoś gazu tylko jakość powietrza. Kup sobie gumową gruszkę w aptece do lewatywy i sam dmuchaj rurkę pilota od dyszy w kierunku palnika. W tym urządzeniu nic się nie psuje... i wymieniaj regularnie paluszka w magazynku baterii by się nie zalał.
 • Poziom 8  
  Tzn dokładniej proszę opisać.
  Tak jakość powietrza. Mieszkam w bloku. Czy ludzie mieszkający w tym samym bloku mają inną jakość powietrza. Nie mają takich problemów, maja piece takie same od kilku lat. nie czyścili nic nie robili, a ja co. Mama ma termet dwuobiegowy.
  Ogrzewa wodę, c.o. od 5 lat nie czyściła świeczki ani razu.
  Tyle, że dziwi mnie, że w lipcu ubiegłego roku przeszedł konserwacje. W instrukcji pisze o czyszczeniu raz do roku. Najciekawsze,że teraz czyli minęło od 19 i się włączył o 11 sam obecnie działa. tak samo było poprzednio.włączył się wyłączył az wreszcie w ogóle przestał działać.
 • Osprzęt kablowy
 • Specjalista - systemy grzewcze
  Zdejmij od góry zawleczkę z rurki pilota. Następnie ściągnij rurkę pilota z trzymaka, przedmuchaj rurkę gruszką i załóż ponownie...Jeżeli samo oczyszczenie świecy nie pomoże niestety trzeba wezwać serwis do sprawdzenia układu termopary i zabezpieczeń.
 • Poziom 8  
  trochę jasniej która rurka.
  Nie dam im zarobić. Tym złodziejom.
  Czy ktoś z was czyści swieczke do niemał pół roku.
  Poprzednie czyszczenie było 03.07 2015r.
 • Poziom 34  
  W poście#1 jest nieścisłość, gdyż PG-6 nie może hulać 50 lat, ponieważ wtedy jeszcze nie był w produkcji. Były wtedy PG-4 (od jakichś 2 lat), wcześniej PG-3. Następny post - bateria w piecyku to chyba nie "paluszek" lecz 2 duże okrągłe baterie R-20. Do piecyków należy zawsze dawać baterie alkaliczne. W ogóle to trzeba dobrze wyczyścić elektrodę jonizacyjną. Jak jest pokryta nagarem, może piecyk w ogóle nie zapalić.
 • Poziom 8  
  czy ktos czyści piec co niemal pół roku??
  Ma obecnie 2 lata i lipa
  czy to wazne ile miałam PG-6-i od kiedy produkcja.Był i działał bez awaryjnie bynajmniej swieczka nie gasła co pół roku
 • Poziom 16  
  kolego nie win producenta tylko zwróc uwagę w jakich warunkach pracuje urządzenie.Sieczka sama z siebie się nie brudzi tylko z kurzu który jest w powietrzu.
  Jeżeli masz pykanie a nie odpala płomienia trzeba sprawdzić czy płynie gaz.
  Spróbuj odpalić od zapalniczki.Jeżeli jest płomień to czy jest poziomy i czy prawidłowo ogrzewa termoparę.
 • Specjalista - systemy grzewcze
  Jeżeli tak pochopnie rzucasz słowami o ludziach z serwisu i wyzywasz ich złodziejami to chyba zdajesz sobię sprawę iż też nikt nie będzie z serwisantów opisywał laikowi jak ma naprawić sobie podgrzewacz.
 • Poziom 14  
  Droga "etienee"

  W naprawach , konserwacjach itp. najmniej niezadowolonych klientów których spotykam to właśnie użytkownicy różnych modeli Junkersa.
  Ciesz się że masz Junkersa i serwis pod nosem, niektóre firmy kończą kontakt z klientem na etapie sprzedaży urządzenia.