logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Zlecę] Programowanie procesorów STM oraz aplikacji webowych

Krzyh_P 22 Kwi 2016 19:24 1872 3
REKLAMA
  • #1 15622690
    Krzyh_P
    Poziom 12  
    Witam,
    poszukuję firmy bądź osoby której będę mógł zlecać projekty oprogramowania urządzeń opartych na procesorach STM oraz aplikacjach webowych najlepiej na terenie Wrocławia. Aplikacje webowe będą miały za zadanie łączenie się z siecią oraz z ww. procesorami. Zależy mi tylko na doświadczonych osobach/firmach gdyż prace wymagają krótkich czasów realizacji, proszę więc w odpowiedzi na ogłoszenie o przedstawienie dotychczasowego dorobku (portfolio itp.).
    Technologia programowania do uzgodnienia. Oferuję dobre wynagrodzenie oraz długoletnią współpracę. Zainteresowanych proszę o kontakt pod adresem mailowym Krzychu2705(_at_)gmail.com. Zgłoszenia bez przedstawionego dorobku nie będą brane pod uwagę.

    Pozdrawiam,
    Krzysztof Pyś
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
  • REKLAMA
  • #2 15627240
    avix1
    Poziom 2  
    Witam,

    Wydaje mi się, że ciężko będzie Ci pozyskać od doświadczonych zleceniobiorców czy firm przedstawienia "dorobku" - portfolio. Gdy sam podejmuję się wykonania zlecenia od kontrahenta, życzy on sobie zawarcia klauzuli poufności w umowie zleceniu. Więc zobowiązuje Cię zachować jego dane jako ściśle poufne.
    Czego dokładnie spodziewasz się otrzymać ? Zdjęcia, opisu wykonanych projektów?

    Podrawiam,

    Artur Słaboń
  • REKLAMA
  • #3 15631080
    Krzyh_P
    Poziom 12  
    "Zdjęcia, opisu wykonanych projektów?"
    Nic podobnego - chodzi o przedstawienie urządzeń z grubsza jakie ktoś wykonał abym mógł ocenić czy osoba ma doświadczenie w tym o co mi chodzi. Np. urządzenie które wykonałem służy do....... Wielu ludzi dzisiaj twierdzi że potrafią to i tamto, ale jak przychodzi do projektu to okazuje się, że będą się teraz tego dopiero uczyć, ja nie mam czasu na takie tworzenie urządzeń i nie będę też płacił za naukę tylko za wykonaną pracę.

    Klauzulę poufności też stosuję, ale bez przesady, nie chcę tutaj znać szczegółów budowy urządzenia.

    Proszę też o osoby z Wrocławia bo praca zdalna przy tego typu projektach będzie zbyt długo trwała jeśli będzie coś trzeba wyjaśniać i dogadywać szczegóły.

    Pozdrawiam,
    Krzysztof Pyś
  • #4 15659470
    figa_miga
    Poziom 19  
    A tak ciut dokładniej to można wiedzieć co to ma robić?. Na procku ma być postawiony serwer, czy też procek ma wysyłać dane które będą dostępne na jakimś serwisie?
    Czy koniecznie musi to być STM?
REKLAMA