Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

zapomniane hasło do Hikvision

22 Kwi 2016 21:26 5217 12
  • Poziom 12  
    Witam

Zapomniałem hasło do hika. Mam je zapisane w telefonie w aplikacji IVMs4500, ale widoczne są same gwiazdki. Wiem ile znaków ale na tym koniec, w głowie pustka.

Czy jest jakiś program pod androida, który odczyta zagwiazkowane hasło tak jak programy pod Windowsa?

Czy zostanie mi tylko SADP?

Pozdrawiam
  • Poziom 38  
    Ja bym szukał w folderze: Android/data/ i tu będzie któryś folder od hika ale który to musisz poszukać sam. Do przeglądania polecam TotalCommander na android. Któryś z plików musi zapisywać dane wprowadzone do programu ale równie dobrze zapisane mogą być w postaci hash. Próbuj ;)

• Poziom 30  
    Napisz na support do hika to ci pomogą.
  • Poziom 22  
    Jeżeli masz hasło w postaci kropek , to jest sporo programów do podglądu. Wpisz w wyszukiwarce " podgląd kropek w hasłach " .
  • Poziom 12  
    Support Hika pomógł, caly problem zamknięty w pół godziny

• Poziom 30  
    Dla potomnych opisz proces odzyskania ;)
  • Poziom 14  
    Chyba tylko przeprogramowanie pamięci rejestratora zewnętrznym programatorem. Z tego co wiem inaczej się nie da ale będę szczęśliwy jakby ktoś miał odmienne zdanie.
  • Poziom 31  
    hik za 100 zł generuje hasło serwisowe. W zasadzie od ręki w godzinach pracy serwisu.
  • Poziom 14  
    chyba nie generuje a przeflashowuje rejestrator. Jak się mylę to mnie popraw. W tym przypadku należy dostarczyć sprzęt do serwisu.
  • Poziom 24  
    do restartu hasła potrzebna utworzyć plik przez SADP i wysłać go do serwisu hika, następnie otworzyć uzyskany plik od nich w SADP i hasło jest resetowane. Należy pamiętać ze podczas generowania pliku przez program do odesłania hasła przez serwis urządzenie musi pracować cały czas. Plik jest ważny do następnego uruchomienia. Z reguły trwa to u nich 72h
  • Poziom 12  
    Witam
    Kolega luk9753 już za mnie opisał sposób odzyskiwania hasła- dopowiem tylko tyle,że jest to możliwe w najnowszej wersji SADP. Poprzednie wersje nie miały tej możliwości i do wygenerowania hasła odzyskania potrzebny był nr.seryjny- hik wysyłał kody na 3-4 kolejne dni. W moim przypadku to nie zadziałało i musiałem wysłać plik. Po pierwszym mailu czekałem na kody 5 minut. Po niepowodzeniu w działaniu kodu i kolejnym mailu Pan z Hika zadzwonił, kazał przeinstalować program SADP i wysłać plik. Po kolejnych 5 minutach plik zwrotny był u mnie i DVR był odblokowany. Dodatkowo otrzymałem linki do najnowszego flasha. I za nic nie płaciłem....

• Poziom 30  
    Bo to taka firma ! Nie byle co.....!
  • Poziom 9  
    daniel7606 napisał:
    Witam
    Kolega luk9753 już za mnie opisał sposób odzyskiwania hasła- dopowiem tylko tyle,że jest to możliwe w najnowszej wersji SADP. Poprzednie wersje nie miały tej możliwości i do wygenerowania hasła odzyskania potrzebny był nr.seryjny- hik wysyłał kody na 3-4 kolejne dni. W moim przypadku to nie zadziałało i musiałem wysłać plik. Po pierwszym mailu czekałem na kody 5 minut. Po niepowodzeniu w działaniu kodu i kolejnym mailu Pan z Hika zadzwonił, kazał przeinstalować program SADP i wysłać plik. Po kolejnych 5 minutach plik zwrotny był u mnie i DVR był odblokowany. Dodatkowo otrzymałem linki do najnowszego flasha. I za nic nie płaciłem....

kolego a mozesz podac na jekiego emaila pisałeś ?