Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zawieszanie się PC - 4GB RAM/amd athlon tm ii x4 651 quad core processor 3.00ghz

23 Kwi 2016 15:54 666 3
  • Poziom 8  
    Od jakiegoś czasu mam problemy z komputerem zawiesza się zawsze przy takich prostych czynnościach jak przegrywanie plików z dysku na pendrive czy z Dysku E na D. Kiedy siedzę na przeglądarce raczej nie mam takich problemów.

Nie wiem czym to może być spowodowane raczej nie Ramami. Mam 4 GB i zużywam max 2 GB. Robiłem format, problem się ponawia. Przeskanowałem komputer w poszukiwaniu wirusów Esetem i Kaspersky. Przeskanowałem rejestry Ccleanerem i przeskanowałem kompa adwcleanerem. Eset i Kaspersky nic nie wykrył. CCleaner wykrył pełno problemów w rejestrze i je naprawił. Adwclener wykrył 1 problem i usunął.

Jedno czego jestem pewien to tego, że jest jakiś problem z sterownikami do karty graficznej. Podczas instalacji komputer się zresetował i musiałem instalować jeszcze raz. Były już zainstalowane w połowie gdy chciałem zainstalować jeszcze raz zainstalowały się,ale wyskoczył jakiś problem, że nie odnaleziono jakiegoś pliku więc się nie zainstalowały w pełni. Usunąłem cały folder "Ati technologies" i "Ati" w trybie awaryjnym, żeby się cały usunął. Zainstalowałem od nowa nie wykryło, nie wyskakiwały już żadne komunikaty z błędami, ale nadal nie są dobrze zainstalowane, bo nie mogę odpalić np. Jakieś gierki wyskakuje błąd "Failed to initialize Direct3D.
    Make sure you have at least DirectX 9.0c installed, have drivers for your
    graphics card and have not disabled 3D acceleration
    in display settings.
    InitializeEngineGraphics failed".
    Po zainstalowaniu tych sterowników nie powinno być tego problemu.
    Nie wiem czy to ma jakiś wpływ na mój problem, bo jak pisałem komputer ścina się przy prostych operacjach.

Ktoś ma jakieś pomysły ? Dołączam screeny.
  • Poziom 8  
    Właśnie dopiero co robiłem. Chciałbym to zrobić w inny sposób jeśli się da, dojść do przyczyny.
  • Poziom 43  
    dawidqq napisał:
    Od jakiegoś czasu mam problemy z komputerem

Kolega może poda konfigurację sprzętu.
    Podaj też SMART dysku z np. Crystal disk info.

Adriakkk napisał:
    Prosty sposób na wszytskie bolączki - reinstalacja windowsa!

Bla bla bla. Nie pisz bzdur.