Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Egzamin teoretyczni i praktyczny E.12 POMOCY!

23 Kwi 2016 19:05 3858 14
  • Użytkownik usunął konto  
  • Warunkowo odblokowany
    Egzaminatorzy to głównie osoby z Twojej szkoły i pomocniczy
    Ew. ktoś z zewnątrz może być.

I jacy mają być, formalnie nie mogą podpowiadać ani pozwalać na ściąganie. Musza pilnować porządku podczas egzaminu.

Nie zgadza się , ze Ci ostatni maja podane na tacy, bo są inne zadnia, inny zakres

nie wiem jak jest teraz w TI
    zdawałem starego technika w 2013 i byłem w pierwszym terminie, na rano, i po mnie mieli inni zajęcia i mieli inne zadania , nie które były podobne, ale między nami nie było na tej zmianie dnia przerwy tylko godziny

w kolejnych dniach byly podobne zadania, ale także inne (chodziło o ten sam zakres materiału)

I tak, teorię się pisze wspólnie, teoria jest taka sama dla wszystkich.
  • Poziom 11  
    Teoria 17.06 - cała polska.
    Praktyka - szkoły ustalają grafik według wytycznych z OKE.
  • Poziom 30  
    Egzaminator jest obowiązkowo z innej szkoły.

Pisemny piszą wszyscy 17 czerwca, ale niektórzy zdający na komputerze piszą wcześniej.

Zazwyczaj jest kilka zadań. Śledź forum to dowiesz się co mniej więcej na nich jest.

Proponuję zajrzeć do informatora o egzaminie:

http://archiwum.cke.edu.pl/images/stories/000...nformatory/informator_z125_351203_ti_popr.pdf

I do E.12:

https://www.cke.edu.pl/images/_EGZAMIN_ZAWODOWY/informatory/zmiany/e_12_informator_errata.pdf
  • Poziom 11  
    Egzaminator nie ma prawa wyprosić zdającego, chyba że ten rozmawia i zachowuje się niezgodnie z przyjętymi normami. Po prostu w arkuszu z kluczem odznaczył pewnie że pamięć nie była zamontowana prawidłowo.
  • Poziom 30  
    Egzaminator nie jest od wypraszania tylko oceniania pracy zdających.

Przerwać egzamin może przewodniczący komisji po konsultacji z dyrektorem w przypadku:
    - stwierdzenia niesamodzielności rozwiązywania zadań egzaminacyjnych
    - wniesienia lub korzystania z urządzeń telekomunikacyjnych lub z innych materiałów niewymienionych w informacji Dyrektora CKE
    - zakłócania prawidłowego przebiegu egzaminu w sposób utrudniający pracę pozostałym zdającym
  • Poziom 11  
    U mnie e.12 idzie 3 dni. Jest ok.5/7 arkuszy w których za zmienia się tylko mały zakres. Przeważnie w każdym koleinym arkuszu jest zmieniony jeden punkt albo dodany jeden.
    np. Na iednym arkuszu jest spisać parametry z dysku a na drygim z RAM-u.
    Jakbyś wiedział co było to daj znać.
  • Poziom 11  
    Wiadomo inny nie może być.
    Kiedy zdajesz?