Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

AMICA ZWM 476w - Nie można ustawić programu

mazureq89 23 Kwi 2016 21:00 1545 4
  • #1 23 Kwi 2016 21:00
    mazureq89
    Poziom 8  

Mam problem z moją zmywarką - Amica ZWM 476W. Po włączeniu nie mogę zmienić programu, ani wystartować z żadnym programem zmywania. Na panelu cały czas świeci się dioda ECO oraz diodia 1/2. Parę razy po kilkunastu włączeniach/wyłączeniach udało mi się uruchomić inny program, ale niestety nie ma reguły co do tego.
    Co to może być za problem i czy da się może na niego zaradzić. Jeżeli to jest usterka programatora, czy warto wołać fachowca, czy raczej naprawa jest nieopłacalna?

6 4
  • #2 30 Mar 2017 11:48
    Igores
    Poziom 1  

Witam.Mam dokładnie to samo ze swoją zmywarką,dokładnie ten sam model.Fachowiec sprawdzał programator i mówi że OK,a dalej dzieje się to samo.Nie wiem co dalej robić,czy zainwestować i wymienić programator??Jak u Ciebie sprawa się zakończyła? A zmywarce niedawno minęły dwa lata.. :-/

10
  • #3 08 Sie 2017 10:29
    agusia_nsol
    Poziom 1  

Witam, mam taki sam problem. Czy komuś się udało to naprawić?

4
  • #4 23 Lut 2018 16:38
    polimedez16
    Poziom 1  

Witam. Mam ten sam problem. Czy ktoś może wie jak go rozwiązać? Żeby samemu to naprawić ? Czy da rade to naprawić? ;)

pozdrawiam goraco i czekam na odpowiedz.

0
  • #5 06 Sie 2018 15:30
    artechserwis
    Poziom 8  

Witam. Miałem takie same objawy. Winnym okazał się mikroprzełącznik opcji 1/2 wsadu. Pokazywał minimalne przejście. Po jego wymianie zmywarka działa jak powinna. Pozdrawiam

1