Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Sony Xperia Z3 - Brak fabrycznie zainstalowanej przeglądarki i google play.

boro1992 23 Apr 2016 23:23 852 1
    boro1992
    Level 9  
    Witajcie !
    Niedawno oddałem telefon (Z3) na gwarancje, ponieważ całkowicie zepsuł się dotyk. Dostałem w zamian nowy fabrycznie telefon. Wydawałoby się, że lepiej być nie mogło, ale do czasu...
    Odpaliłem telefon przeszedłem przez podstawową konfiguracje, wszystko śmiga jak trzeba, ale na telefonie nie jest zainstalowana fabrycznie przeglądarka google chrome i sklep google play. Żadna nowa aplikacja nie chce się zainstalować, chociażby messenger na facebook, którego muszę zainstalować, żeby czytać wiadomości. Po kliknięciu na zainstaluj w aplikacji nic się nie dzieję. Próbowałem różnych sposobów. Znajomy wysłał mi przykładowo w sms "www.google.pl" - po kliknięciu wyskakuje nie rozpoznano lub coś w ten deseń. Znalazłem w drobnych aplikacjach tą "zwykłą przeglądarkę" wchodząc na nią próbowałem zainstalować chrome i google play, ale bez skutku. Podłączyłem tel do kompa ściągnąłem instalke chorma i zgrałem chrome na telefon i ręcznie udało mi się go zainstalować i działa natomiast sklep google play w dalszym ciągu nie chce działać po zainstalowaniu go z komputera.
    Próbowałem resetować ustawienia do tych fabrycznych, ale to nic nie dało. Co robić?
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    Wgraj czysty soft przez flashtoola, poradniki znajdziesz w internecie. Albo oddaj znowu tel. na gwarancję.