Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAOIGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam schematu elektrycznych szyb i lusterek Ducato 02-06...

24 Kwi 2016 11:46 2637 8
  • Poziom 9  
    Witam,

szukam schematu elektrycznego do podłączenia elektrycznych szyb i lusterek w Ducato 02-06. Ewentualnie opisu, wtyczek, kabli, itd..

W moim aucie mam manualne lusterka i szyby, jednak ze względu na korozje istniejących furtek kupiłem nowe (używane) kompletne drzwi z pełną elektroniką.

Dlatego bardzo proszę o pomoc w podłączeniu.

Pozdrawiam.
    Robert.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 9  
    Witam,

Widze, ze nikt nie jest wstanie mi pomóc, wiec zapytam inaczej.

W jaki sposób działa silnik szyb elektrycznych? Czy to zależy od zmiany biegunów zasilania na silnik który jest odpowiedzialny za otwieranie i zamykanie ?

Próbuje sam dojść do tego, jak to teraz złożyć w całość, ale nie chciałbym spalic silników.
  • IGE-XAOIGE-XAO
  • Poziom 17  
    Witam z jakim silnikiem auto?
  • Poziom 9  
    Hej,

Dokładnie nie wiem co to za silnik, nie wyciągałem ich bo bym był bez szyb ;)

Jednak wiem ze to oryginał Fiatowski Ducato 02-06

http://sprzedajemy.pl/elektryczny-podnosnik-s...ginal-tel-692-187-715-tel-697-620-560,3825767

Wychodzą z niego dwa przewody, które lecą bezpośrednio do wiązki w drzwiach a nie tak jak by mi sie wydawało do włącznika.

Włączniki przy drzwiach tez mam fabryczne, i z każdego włącznika wychodzi 6 pinów (6 kabli które tez leca do wiazki w drzwiach)
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Witam tutaj masz schemat Szukam schematu elektrycznych szyb i lusterek Ducato 02-06...
  • Poziom 9  
    O ja :) dziękuje ci bardzo za ten schemacik, teraz to dojdę do ładu z tym :)

A masz może schemacik ele. lusterek? Też fabrycznych. Nie chciałbym nadwyrężać uprzejmości i pomocy, ale byłbym bardzo wdzięczny .
  • Pomocny post
    Poziom 17  
    Proszę bardzo Szukam schematu elektrycznych szyb i lusterek Ducato 02-06...
  • Poziom 9  
    Dziękuję Bardzo :)

Bardzo mi pomogłeś tymi schematami, teraz już będę mógł wszystko podłączyć. yupi :)
  • Poziom 9  
    Hej,

Merc , jeszcze raz bede musiał sie zwrócić do ciebie o pomoc :)

Dzisiaj zauważyłem ze te drzwi mają fabryczny centralny zamek.
    Miałbyś może schemat?

Podłączyłbym te siłowniki do mojego istniejącego alarmu.

Z góry dziękuje :)

ps. lustereczka już śmigają :) jeszcze tylko szybki muszę skończyć.