Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Tosca 303 - podłączenie pod tv led

lukaskrawi 24 Kwi 2016 12:32 678 10
  • #1 24 Kwi 2016 12:32
    lukaskrawi
    Poziom 9  

Witam.
    Jak podłączyć amplituner Tosca 303 do tv led (odbior dzwieku na kolumnach)?
    Uzyc kabla Jack/Din, Jack/chinch, czy moze jakims innym? Nie znam sie za bardzo, to nie bijcie.
    Wyjscia w tv:
    Jack. Chinch. Euro. Hdmi. Coaxial. A wejsciej w Tosca 303 chyba tylko DIN no i przedni duży jack
    Z góry dziękuję.

0 10
  • Pomocny post
    #2 24 Kwi 2016 12:47
    marekhab
    Poziom 31  

Przedni duży jack jest do podłączenia słuchawek (dawniej takie były standardy).
    Wejście w Tosce jest din i tam podłącz, w telewizorze odszukaj czy nie masz chinch-ów jeden czerwony drugi biały opisane jako OUT ( wyjście ), jack w telewizorze do wyjście słuchawkowe ( jeśli tam podłączysz wzmacniacz to będzie zależny od głośności wyjścia słuchawkowego telewizora), z kolei w euro powinno być wyjście dźwięku i potrzebujesz takiego przewodu. Tosca 303 - podłączenie pod tv led

0
  • #3 24 Kwi 2016 12:48
    kokapetyl
    Poziom 43  

Szkoda, że nie podałeś marki TV, lub zdjęcia z tymi wejściami w TV, Czy oby wszystkie to na pewno są wyjścia.
    Hdmi, Coaxial to są sygnały cyfrowe i musiał byś zastosować przetwornik cyfrowo/ analogowy.Ze złącza EURO powinien być dzwięk analogowy, ale to trzeba sprawdzić, bo nie we wszystkich telewizorach to działa i mogą być problemy jak korzystasz ze źródła sygnału podłączonego pod HDMI

0
  • #4 24 Kwi 2016 13:23
    lukaskrawi
    Poziom 9  

Czyli najlepiej przez chinch(bialy i czerwony)/din
    Ok
    Dam znac czy zadziala
    Aha i dziekuje za szybką reakcję.
    Ps. Jak do tego do podłączyć Glosniki 5.1 z komputera

0
  • #7 24 Kwi 2016 18:19
    lukaskrawi
    Poziom 9  

Wiem ze tosca daje stereo. Chodzi mi o podpiecie 5.1 A mianowicie subwofera..ma w sobie steroeanie i zadilacz. Podłączyć go do sieci czy cos spier. . Ole?
    Czy tez moze darowac sobie sub.

0
  • #9 24 Kwi 2016 19:09
    lukaskrawi
    Poziom 9  

To inaczej da rade podpiác subwofer? Na ktorys kanal?

0
  • #11 24 Kwi 2016 19:23
    lukaskrawi
    Poziom 9  

Ok teraz zauważyłem jaki ze mnie monotenatyk haha. Dzieki wszystkim. Problem chyba rozkminiony

Dodano po 1 [minuty]:

Punkty poszly

0