Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Projektor DELL 3300MP nie świeci przez środek obiektywu

24 Kwi 2016 18:19 2541 2
  • Poziom 7  
    Witam,
    Potrzebuje pomocy. Dostaliśmy w spadku projektor multimedialny DELL 3300MP (starszy typ urządzenia). Ma on dość dziwny objaw. Obraz nie jest wyświetlany przez środek obiektywu tylko przez górną jego część. Obraz jest wyświetlany bardzo wysoko.
    Przeszukałem menu i instrukcję obsługi ale nie ma tam regulacji wyświetlania obrazu do góry/w dół. Jest tylko regulacja "trapezu"
    Przypuszczam, że coś się obwiesiło, może lustro? Nie znam się na tym. Może ktoś miał problem z czymś takim i wie jak to wyregulować. Proszę o pomoc.

Projektor DELL 3300MP nie świeci przez środek obiektywu
  • Poziom 39  
    Jest to normalny objaw.
    Jeśli projektor stoi na biurku to ma świecić na ekran powyżej biurka, a nie od podłogi, bo uczestnicy konferencji siedzą za stołem i musza widzieć cały obraz wyświetlany na wysokości typowych tablic.
    Podobnie jeśli projektor mocuje sie do sufitu (do góry nogami) to obraz ma świecić tylko na ścianie a nie na suficie i ścianie. Zapewne w menu jest opcja "do góry nogami"
  • Poziom 7  
    Dziękuje za odpowiedź. Projektor wisi już od dawna na ścianie. Faktycznie świeci tak jak opisałem i jest wszystko dobrze.
    Zamykam temat