Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows 98 - brak kursora myszy

27 Cze 2005 00:43 912 6
  • Poziom 20  
    Witam
    Mam kompa w którym jest Win98 wszystko jest ok na pierwszy rzut oka tylko nie działa mysz nie ma nawet kursora. W awaryjnym jest ok działa.
    Jakieś sugestie z góry dzięki.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Warunkowo odblokowany
    Wez uruchom w msconfig-u autostart i zobacz jakie procesy sa uruchamiane podczas startu sstemu powywalaj troche jak masz zasmiecione. Rownież odinstalij programy ktore odstatnio instalowałes .
  • Poziom 20  
    To nie mój komp a gościu zbytnio sie nie orientuje w tym co jest wgrywane . kompa używa do oglądania filmów i internet
    Z tego co widze to niema żadnych nieznanych programów.
  • Poziom 28  
    zobacz w trybie awaryjnym we właściwościach systemu w menedżerze urządzeń czy nie ma jakiś konfliktów sprzetowych i czy jest wogule myszka.
  • Poziom 20  
    nie ma konfliktu w menadżerze mysz jest
    Kombinuje ja k koń pod górke i nic
    Chyba formacik i po kłopocie
  • Pomocny post
    R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Co do formatu: najgłupsze możliwe rozwiązanie! Jak po formacie objaw wróci to co facetowi powiesz? Jak cię ząb boli, to go wyrywasz, czy leczysz?
    jeżeli mysz działa w trybie awaryjnym, a nie działa w normalnym, to znaczy, że któryś z ładowanych programów/sterowników "pokłócił się" z myszą. Zobacz w menadżerze urządzeń czy mysz nie ma tego samego przerwania co karta sieciowa. Pogadaj z facetem kiedy mu się to stało i co przed wystąpieniem tego objawu robił z komputerem, co instalował, co dołączał do komputera? Skąd wiesz, że nie ma drobnoustrojów? Sprawdzałeś log z hijackthis? Skanowanie antywirusowe robiłeś?
  • Poziom 20  
    Z tą sieciówką coś nie tak było mysz ruszyła jest ok
    skan antywirusem i itd. jest ok
    Kolejny komp zrobiony dzięki elektrodzie(tzw. DZIĘKI WAM)
    Wielkie dzięki za pomoc.