Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Uszkodzona lampa LED - koszt naprawy

25 Apr 2016 16:54 903 2
  • Level 27  
    Mam uszkodzoną elektronikę w tylnej lampie LED.
    Zanim stracę czas na rozbieranie chciałem się podpytać jak wygląda elektronika w takich lampach LED. Czy są to jakieś popularne źródła prądowe? Czy może to jakieś skomplikowane przetwornice lub egzotyczne elementy?
    Jednym słowem, czy warto bawić się w naprawianie? Czy może dać sobie z tym spokój bo wyniesie mnie to tyle co połowa nowej lampy?

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

• Level 27  
    Volvo S40, ale to chyba większej różnicy nie robi. Lampa jest raczej nieoryginalna i kto wie co tam siedzi w środku. Ogólnie pytam jak wygląda elektronika wewnątrz takich lamp. Konkretnie rzecz ujmując, czy nie zdarzają sie jakieś egzotyczne elementy których nie da sie kupić.

Moderated By CameR:

Reg. 3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.