Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie

25 Apr 2016 18:13 5151 4
  • Level 11  
    Mam problem ze swoją myjką Karcher 5.55 Jubilee a mianowicie podaje bardzo słabe ciśnienie.
    Wcześniej było tak:
    Lanca na maximum - leci słabe ciśnienie
    Lanca na minimum i rozkręcana do maximum - ciśnienie prawidłowe.

Teraz niestety cały czas jest słabe ciśnienie. :|

Jakieś rady albo ew odnośnik do podobnego tematu będą mile widziane.
    Dziękuje
    G.
  • Level 10  
    Witam, czy problem został rozwiązany ?
  • Level 11  
    Cześciowo.
    rozebrałem go i wyczyściłem i przesmarowałem taki mały elektrozawór odpowiadający za włączanie ciśnienia.
    Jest lepiej ale wciąż nie jest optymalnie dobrze. Karcher daje ciśnienie ale wciąż nie jest tak wysokie jak powinno być.

II opcja którą teraz rozważam to może zbyt cienki wąż zasilający.Dziś zakupiłem nowy 3/4 cala i zobaczymy jak będzie wyglądała praca Karcher-a po tej zmianie.
  • Level 10  
    Pytam, dlatego bo być może wiem w czym rzecz. W przekładni pompy , tam gdzie łożysko porusza tłokami , był olej czy zbrejona maź przy pierwszym otwarciu ? Masz może jakąś fote wnętrza głowicy z zaworkami ?
  • Level 10  
    Witam. Mam problem z mylja k5. Od początku pracowała no gorącej wodzie i porobiło się tak że po podłączeniu pierwsze naciśnięcie spustu lancy ciśnienie ok. Drugie i kolejne nie na ciśnienia. Otworzyłem głowice i tam gdzie łożysko olej ale czy on tak powinien wyglądać nie wiem. Chyba do wymiany te zaworki ssące i tłoczące wsumie 6. Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie Karcher 5.55 Jubilee - Słabe cisnienie