Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Satel Micra + sygnalizator bezprzewodowy Elmes + moduł

Irek12345678 25 Kwi 2016 19:19 1029 5
  • #1 25 Kwi 2016 19:19
    Irek12345678
    Poziom 3  

Witam serdecznie zakupiłem zestaw MICRA + sygnalizator bezprzewodowy Elmes WSS + moduł do kumunikacji bezprzewodowej Elmes. Proszę o pomoc jak wpiąć to do modułu MICRA, gdyż w instrukcji jest tylko do centrali CA + ewentualna konfiguracja. Mam jeszcze jeden problem - czujki nie pokazują diodą wykrycia ruchu. Dopiero po sabotażu jakby "budzą" się i przez jakiś czas dioda działa - od czego to zależne? Z góry dziękuję za pomoc.

0 5
  • Pomocny post
    #2 25 Kwi 2016 21:45
    bartek0808
    Poziom 16  

Witam
    Kolego coś mi się wydaje że za bardzo Ci się nie chciało poczytać instrukcji...
    http://www.elmes.pl/files/WSM%20polska_phpx5gClP.pdf w instrukcji w/w sygnalizatora oraz modułu jest wszystko opisane jak należy go podłączyć wraz z przykładami podłączeń. A jeżeli chodzi o czujniki ruchu to w jakim trybie masz ustawioną zworke E-SAVE MODE kołki zwarte czy rozwarte ??
    PS. Nie oczekuj gotowców narysuj chociaż schemat jak chciałeś tą syrenę podłączyć :)
    Pozdrawiam

0
  • #3 25 Kwi 2016 22:24
    Irek12345678
    Poziom 3  

Otóż czytałem, ale schematy są od CA10 i DSC, które bardzo różnią się od MICRA :/ Zworki obecnie mam rozwarte - bez E-Save Mode..

0
  • Pomocny post
    #5 25 Kwi 2016 22:35
    bhtom
    Poziom 36  

Witam,

Irek12345678 napisał:
    Mam jeszcze jeden problem - czujki nie pokazują diodą wykrycia ruchu. Dopiero po sabotażu jakby "budzą" się i przez jakiś czas dioda działa - od czego to zależne?

Czujki, bodajże przez 3 minuty od zamknięcia obudowy, są w trybie testowym. Sygnalizują wtedy diodą naruszenie. Po tym czasie dioda jest automatycznie wyłączana - to są czujki zasilane bateryjnie, więc nie wymagaj cudów...
    Tryb oszczędzania energii dotyczy jedynie sposobu komunikacji z modułem, nie ma wpływu na włączenie diody.

Pozdrawiam.

0
  • #6 21 Sie 2016 14:20
    Irek12345678
    Poziom 3  

Dziękuję za pomoc. Problem dzięki Waszym uwagom został rozwiązany.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo