Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ferguson Ariva 52E - Szukam softu EromUpgrade

25 Kwi 2016 22:47 2124 8
  • Poziom 26  
    Witam..
    Szukam softu "EromUpgrade" do w/w dekodera. Nic prostszego jak ściągnąć go ze strony Fergusona, tylko że na ich stronie soft ma wirusa. Tak mi wywala Avast. Poprosiłem kolegę aby sprawdził u siebie ale też go zablokował, chociaż ma inny antywirus. Po zwróceniu im uwagi, serwis odpowiedział," Proszę wyłączyć antywirusa na czas pobierania pliku. Pliki z naszej strony nie posiadają wirusów. ok, więc wyłączyłem. Wtedy przeglądarka chrom zablokowała mi możliwość ściągnięcia pliku.
    Miałem komunikat " plik eb 1146D452_3606... jest złośliwy i został zablokowany przez chrome"
    Czy ktoś może ma w/w tunera soft bez wirusów?
  • Poziom 26  
    Mi nie chce ściągnąć tego :
    Link
    W tym wywala że mają wirusa.
  • Moderator na urlopie...
    tomcio napisał:

Poszukaj na innych stronach.

3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.
  • Poziom 26  
    Nie pisał bym tego jakby firma znana i ceniona mnie nie ol... ... Jak ma stronę i soft na tej stronie to powinien być wolny od wirusów.
    Jeśli jest soft poprawny to co jest nie tak, że krzyczy o wirusach?
  • Moderator na urlopie...
    tomcio napisał:
    Nie pisał bym tego jakby firma znana i ceniona mnie nie ol.

To Twój problem.
    tomcio napisał:
    Jak ma stronę i soft na tej stronie

To nie jest soft.
    tomcio napisał:
    to co jest nie tak, że krzyczy o wirusach?

Pytaj właściciela strony.
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    tomcio napisał:
    Link
    W tym wywala że mają wirusa.

To jest program do wgrywania softu przez RS.
    Wszysko jest w porządku. Plik nie ma wirusa
    Pobierz TEGO
    Aby działał po wypakowaniu trzeba kliknąć 2x plik LZMA.
    Jak jeszcze będą problemy to wyłącz antywirusa.
  • Poziom 26  
    Dzięki.
    Po pierwszej próbie wywalał jako wirus. Po wyłączeniu antywirusa "podniosłem" do życia tuner. Próbowałem innego ale nie chciał się skomunikować zawsze miałem komunikat "stb memory error".
    Zastanawia mnie dlaczego pokazuje to jako wirus typu "win 32 . malware- gen.
    Co jest nie tak.
  • Poziom 43  
    tomcio napisał:

Zastanawia mnie dlaczego pokazuje to jako wirus typu "win 32 . malware- gen.
    Co jest nie tak.

Nie ma się co zastanawiać. Niektóre programy antywirusowe tak mają i albo ich słuchasz albo wywalasz. Ja mam Kingsoft Antivirusa i też niektóre programy pokazuje jako wirusy a nie są.