Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Search so-v.com - Potrzebuję desperackiego ratunku, próbowałem wszystkiego!

Kreaton 26 Kwi 2016 21:36 354 2
  • #1 26 Kwi 2016 21:36
    Kreaton
    Poziom 9  

Witam, otóż przedwczoraj 24 kwietnia odpaliłem kompa, standardowo potem także Google Chroma i od razu zobaczyłem inną przeglądarkę w postaci search so-v.com. Od razu wpisałem problem w wyszukiwarkę Mozilla Firefox. Początkowo próbowałem usunąć wyszukiwarkę z Chroma lecz jest ona chroniona zabezpieczeniami administerskimi(na moim komputerze jest tylko jedno konto...). Potem próbowałem każdego rodzaju programów, które wykrywają wirusy takie jak adwcleaner, malwarebyes itp. Nic niestety nie pomagało, a poziom mojej konsternacji rósł. Nigdy nie trafiłem na tak uporczywego sukinkota. Potem próbowałem wyszukiwać wszystkiego rodzaju plików powiązanych. Okazało sie, ze Google Chrome umieszczony jest w folderze IheeaHRTP, postanowiłem usunąć całego Chroma i wszystko co z nim związane. Niestety to nic nie pomogło, resetowanie ustawień tez nic nie daje. Na koniec pobrałem program FRST i postępowałem zgodnie z poradami użytkowników. Niestety program ten wyłącza się tuz po włączeniu błędem EAccesViolation im module ccavguard32.dll. Dalej stoję w miejscu i potrzebuje pilnej pomocy.
    Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuje i Pozdrawiam,
    Kreaton

0 2
  • #3 26 Kwi 2016 22:24
    Kreaton
    Poziom 9  

Problem rozwiązany, wyłączyłem zaporę Windows i program zaczął działkać. Wstawiłem podane Fixlisty, zrestartowałem komputer i gitara gra, dzięki!

0