Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

GRAND VOYAGE IV - Brak audio przy odtwarzaniu filmów na LCD pod sufitem

totalek 27 Kwi 2016 07:50 549 2
  • #1 27 Kwi 2016 07:50
    totalek
    Poziom 2  

Witam.chciałbym się poradzić w sprawie dotyczącej monitora LCD w suficie (loh-7000).W podłodze pod siedzeniem pasażera za kierowcą wystają przewody.zasilanie, chinch x3 i mały jack stereo. Jeden chinch to sygnał video na monitor.dwa to z pewnością sygnał audio.Jest przejście między nimi a pinem we wtyczce przy monitorze.Podłączyłem zwykle dvd(domowe) i na ekranie jest obraz,dźwięku nie ma. W aucie po za głośnikami od radia mam jeszcze dwa głośniki nad roleta bagażnika. W oryginale po siedzeniem był sprzęt savv pdv 7100,zostały po nim tylko przewody. Może będzie ktoś miał jakies wskazówki co zrobić, żeby uruchomić dźwięk. Moje auto to Grand Voyager 2.4 2003r.
    Podejrzewam ze ten oryginał (dvd pdv 7100) miał wbudowany wzmacniacz. Być może trzeba by było kombinować i podłączyć coś takiego. W sumie w te kable chce wpiąć zwykły tuner dvbt i nawet nie chodzi o ogladanie tv lecz o oglądanie filmów (bajek) z pendriva. W ostateczności dołożę zwykle głośniki komputerowe i tez będzie coś słychać,ale fajniej byłoby wykorzystać to co jest w aucie. Radio samochodowe jakie posiadam to RB3 z NAVI.Pozdrawiam.

0 2
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #2 27 Kwi 2016 08:30
    piotrek22101
    Poziom 39  

Może być modulator FM lub tylko audio w monitorze , słuchawki bezprzewodowe.

0
  • Sklep HeluKabel
  • Pomocny post
    #3 27 Kwi 2016 10:35
    piotrek22101
    Poziom 39  

W opisie jest oczko ir więc ten jack to do niego. Na słupkach,konsoli itp. W razie pytań dzwoń. W tych autach ponad 10lat robiłem.

0