Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tda8947j jak podłączyć te elementy

jarek665 27 Apr 2016 08:11 918 4
Altium Designer Computer Controls
    jarek665
    Level 6  
    Witam mam zamiar zrobic sobie mały wzmacniacz oparty na tda8947j to będzie mój trzeci wzmacniacz diy lecz nie rozumiem jak podłączyć te elementy pomoże ktoś? Z góry dziękuję ;) Tda8947j jak podłączyć te elementy ]Link[/url]
  • Altium Designer Computer Controls
  • Altium Designer Computer Controls
    jarek665
    Level 6  
    Chodzi o te trójkąty. Wyczytałem ze to są wzmacniacze. Nie rozumiem jak to rysować w eaglu i czy w ogóle rysować.
    goldi74
    Level 43  
    Na rysunku jest pokazana budowa wewnętrzna układu scalonego na którą nie masz wpływu. Rysując schemat ideowy cały układ scalony wzmacniacza możesz narysować jako pusty prostokąt z wyprowadzeniami.
    jarek665
    Level 6  
    Aaa to wszystko jasne Dzięki wielkie. Szkoda że nie ma takowego schematu który można przerysować do eagla przynajmniej ja nie znalazłem. Cóż będę kombinowal jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam

Dodano po 1 [godziny] 56 [minuty]:

jarek665 wrote:
    Aaa to wszystko jasne Dzięki wielkie. Szkoda że nie ma takowego schematu który można przerysować do eagla przynajmniej ja nie znalazłem. Cóż będę kombinowal jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam

Przepraszam za głupotę ale dopiero teraz po wpatrzeniu sie w schemat olśniło mnie iż to co jest wewnątrz "prostokąta" to jest budowa wewnetrzna układu która nas nie interesuje. Interesują nas tylko wyprowadzenia od poszczególnych nóżek. Jeszcze raz dziękuję i przepraszam ;)