Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Analogowy domofon dwuprzewodowy bezsłuchawkowy

osomaniak 28 Kwi 2016 23:33 1227 7
  • #1 28 Kwi 2016 23:33
    osomaniak
    Poziom 12  

Witam.

Czy na rynku istnieje analogowy domofon dwuprzewodowy bezsłuchawkowy (głośnomówiący), współpracująca np. z centralami domofonowymi CYFRAL typ TD3, TD4, TD6; CC-1000/1500?

0 7
  • #2 29 Kwi 2016 01:37
    osomaniak
    Poziom 12  

Rzeczywiście, pełno... obrazków. Powiedz tylko który z nich przedstawia bezsłuchawkowy, analogowy, dwuprzewodowy i współpracujący z centralami domofonowymi CYFRAL typ TD3, TD4, TD6; CC-1000/1500?

Żaden!

0
  • #3 29 Kwi 2016 02:48
    osomaniak
    Poziom 12  

Przepraszam, już zbyt długo drążę temat, stąd postanowiłem zapytać na tym forum i troszkę podirytowała mnie odpowiedź będąca linkiem do Google, gdzie co więcej w ten sposób (Google grafika) i z identycznymi słowami już szukałem.

Niestety nawet pod tym bezpośrednim linkiem co wkleiłeś nie ma takiego bezsłuchawkowego odbiornika...
    Późna pora, czy co ale nawet przeszukałem całą stronę...

0
  • #4 29 Kwi 2016 07:44
    Ircys
    Specjalista Domofony

osomaniak napisał:

Niestety nawet pod tym bezpośrednim linkiem co wkleiłeś nie ma takiego bezsłuchawkowego odbiornika...
    Późna pora, czy co ale nawet przeszukałem całą stronę...

Bo takowego jeszcze nikt nie wyprodukował i szkoda Twojego czasu na dalsze poszukiwania, tym bardziej po linkach, które wkleja poprzednik - są tak bzdurne, że aż ręce opadają.

Pozdrawiam

0
  • #6 29 Kwi 2016 14:56
    Ircys
    Specjalista Domofony

Ale co to ma wspólnego z poszukiwanym (obecnie!) przez Ciebie "unifonem bezsłuchawkowym(głośnomówiącym), współpracującym z centralami domofonowymi CYFRAL typ TD3, TD4, TD6; CC-1000/1500"?

Pozdrawiam

0
  • #7 29 Kwi 2016 22:44
    osomaniak
    Poziom 12  

@Ircys napisałeś:

Ircys napisał:
    Bo takowego jeszcze nikt nie wyprodukował

Więc Ci tylko odpisałem, że wyprodukowali. Tyle, po prostu dygresja.

Ale skoro drążymy temat... Z tej dygresji wynika, że coś takiego może być skoro kiedyś było. Jeśli już rzeczywiście nie ma. Czemu się z tego wycofali?

0
  • #8 29 Kwi 2016 23:00
    Ircys
    Specjalista Domofony

osomaniak napisał:
    @Ircys napisałeś:

Ircys napisał:
    Bo takowego jeszcze nikt nie wyprodukował

Więc Ci tylko odpisałem, że wyprodukowali. Tyle, po prostu dygresja.

OK, teraz historycznie jesteśmy poprawni :)

Pozdrawiam

0