Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Eagle prośba o sprawdzenie schematu TDA8947j`

jarek665141 29 Apr 2016 14:36 4038 6
Altium Designer Computer Controls
    jarek665141
    Level 16  
    Witam. Od razu zaznaczam że jestem początkujący jeżeli chodzi o eagle to mój 3 projekt i chciałbym uzyskać pomoc/opinie/konstruktywną krytyke jeżeli chodzi o schemat. Na razie narysowany sam schemat elementów w brd jeszcze nie układałem. Prosiłbym o ewentualną poprawę schematu i napisanie co jest nie tak. Z góry dzięki. Schemat rysowany w eagle 6.3.0
  • Altium Designer Computer Controls
    User removed account
    User removed account  
  • Altium Designer Computer Controls
    jarek665141
    Level 16  
    Coś tam poukładałem. Proszę o sprawdzenie i motywującą krytykę czy da sie coś z tego zrobić. Z góry dzięki :D (załącznik zmieniony)
    krzysssztof
    Level 21  
    Grubsze ścieżki. Miejsca masz mnóstwo, a będzie łatwiej trawić i lutować potem.
    Jak poprzesuwasz elementy w lewo, to możesz znacznie rozmiar zmniejszyć.
    Poprawić ukośną ścieżkę pod kondensatorem 22uF, żeby nie szła tak blisko pola lutowniczego bo łatwo o zwarcie. Podobnie z pionową ścieżką koło kondensatorów po prawej stronie płytki.
    User removed account
    User removed account  
    jarek665141
    Level 16  
    Złącza będą prowadzone po kablu. Poprawiłem trochę lecz mam mały problem z rozmieszczeniem elementów (wyobraźnia przestrzenna nie działa) i zrobiłem trochę plątaniny. Najważniejsze pytanie Czy to będzie działać ? Załącznik zedytowany A i co zrobić z mode1 i mode2?. Z góry dzięki
    User removed account
    User removed account