Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Nie działa mi kontrolka świec żarowych Opel astra f

krzysiunio97 29 Apr 2016 17:23 1032 1
    krzysiunio97
    Level 1  
    Cześć chciałbym się dokładnie Was zapytać i zlokalizować uszkodzone miejsce, a pytanie odnosi sie dokładnie o to, że wczoraj kiedy próbowałem podłączyc radio CD do mojego samochodu przy włączeniu zapłonu, wystąpiło zwarcie, jak stykłem kable i w dodatku zaiskrzyło się, po czym nagle zgasly mi światła w samochodzie te na suficie w schowku i od tej pory w dodatku nie zapala mi się świeca żarowa z akumulatorem, zawsze jak odpalałem na 3 zapalała się kontrolka świecy i akumulator, a teraz nic, odpalam go dalej na 3, tylko juz sobie liczę tak po 4 sek. Auto normalnie pali i nie mam problemu z jego odpaleniem, bo pali jak palił wczesniej, tylko pytanie dlaczego nie palą mi się oświetlenie sufitowe, w schowku i bagażniku. W dodatku dodam, że wskzówka benzyny nie pokazuje mi ile mam, tylko na samym dole leży, i to też sie stało po tym zwarciu, bo zawsze działał prawidłowo poziom no i by ie zapomnieć, światła awaryjne mi nie działają, tylko zapala się kontrolka swiateł awaryjnych ktora swieci i swieci, ale nie miga, nic nie cyka a awaryjne nic nie działą, ale kierunki juz normalnie. i inne kontrolki np przeciw mgłowych, drogowych i tak dalej, kierunki również migają jak powinny. Prosze o pomoc i porade, jestem świeżym kierowcom i to rówineż moje pierwsze auto. A i auto to. Opel astra "F" silnik 1,7 r.1994 5 dzwiowy. Diesel.
    piotrek22101
    Level 39  
    Bezpieczniki w kabinie pod kierownicą trzeba sprawdzić. F24 20A