Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa mi kontrolka świec żarowych Opel astra f

29 Kwi 2016 17:23 786 1
  • Poziom 1  
    Cześć chciałbym się dokładnie Was zapytać i zlokalizować uszkodzone miejsce, a pytanie odnosi sie dokładnie o to, że wczoraj kiedy próbowałem podłączyc radio CD do mojego samochodu przy włączeniu zapłonu, wystąpiło zwarcie, jak stykłem kable i w dodatku zaiskrzyło się, po czym nagle zgasly mi światła w samochodzie te na suficie w schowku i od tej pory w dodatku nie zapala mi się świeca żarowa z akumulatorem, zawsze jak odpalałem na 3 zapalała się kontrolka świecy i akumulator, a teraz nic, odpalam go dalej na 3, tylko juz sobie liczę tak po 4 sek. Auto normalnie pali i nie mam problemu z jego odpaleniem, bo pali jak palił wczesniej, tylko pytanie dlaczego nie palą mi się oświetlenie sufitowe, w schowku i bagażniku. W dodatku dodam, że wskzówka benzyny nie pokazuje mi ile mam, tylko na samym dole leży, i to też sie stało po tym zwarciu, bo zawsze działał prawidłowo poziom no i by ie zapomnieć, światła awaryjne mi nie działają, tylko zapala się kontrolka swiateł awaryjnych ktora swieci i swieci, ale nie miga, nic nie cyka a awaryjne nic nie działą, ale kierunki juz normalnie. i inne kontrolki np przeciw mgłowych, drogowych i tak dalej, kierunki również migają jak powinny. Prosze o pomoc i porade, jestem świeżym kierowcom i to rówineż moje pierwsze auto. A i auto to. Opel astra "F" silnik 1,7 r.1994 5 dzwiowy. Diesel.