Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chrome - nie uruchamia się

29 Kwi 2016 21:06 1161 8
  • Poziom 7  
    Od pewnego czasu mam problem z przeglądarką Google Chrome. Po kliknięciu na ikonę pokazuje się kółeczko ładowania, które za chwilę znika i program nie uruchamia się. Próbowałam zamknąć wszystkie procesy w menadżerze zadań, odinstalować i zainstalować ponownie. Gdzieś przeczytałam, że należy wyłączyć antywirusa i spróbować uruchomić przeglądarkę. Nie mając wielkiego wyboru tak też zrobiłam, nagle dźwięk się zatrzymał, komputer zaczął wyć i na chwilę pojawił się niebieski ekran. Za moment komputer zresetował się.
    Czy da się coś z tym zrobić? Jeśli szanse są nikłe to przynajmniej zakładki by mi się przydały.
    Mam Win 7. Są problemy z dyskiem twardym, windows nie zawsze mi się łączy. Czy to może mieć coś wspólnego z problemami z uruchomieniem Chrome?
    Nie jestem specem od komputerów, poproszę o łopatologiczne wytłumaczenie prób naprawy. :)
  • Spec od komputerów
    Tak jak napisalas, masz problem z dyskiem.

Wykonaj remap przy pomocy mhdd. Bez zerowania.

Jednak najlepiej zgrac WSZYSTKO z calego dysku na inny nosnik (najlepiej wykonac obraz calego dysku razem z recovery o ile masz) i wyzerowac, ale to usunie WSZYSTKO z calego dysku bez mozliwosci odzyskania!
  • Poziom 7  
    i to pomoże mi z Chrome? Nie da rady odzyskać jakoś samych zakładek?
  • Spec od komputerów
    Mozna zgrac zakladki ale to nie naprawi problemu.

Zakladki sa w %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default katalog Bookmarks.
  • Poziom 7  
    Wystarczy teraz zgrać ten plik na inny komputer i da radę wszystko odzyskać?
    Wiem, że potrzebna jest wymiana dysku, zbieram fundusze na nowy dlatego aktualnie pracuję na takim sprzęcie. Szkoda, że nie da rady naprawić problemu.
    Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia.
  • Spec od komputerów
    Najlepiej przegraj caly profil z %LOCALAPPDATA%\Google\Chrome\User Data\Default i na innym komputerze przywroc.

Zapewne wystarczy tylko remap i nie trzeba bedzie wymieniac dysku. Jednak i tak warto przed ta operacja zgrac wazne pliki.

> Szkoda, że nie da rady naprawić problemu.

Da tylko musisz wykonac to co napisalem...
  • Poziom 7  
    Opisane porady pomogły. Dzięki za pomoc!