Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuchenka indukcyjna Amica,uszkodzenia płyty po użyciu emaliowanego garnka.

szanpolin 29 Kwi 2016 21:37 702 6
  • #1 29 Kwi 2016 21:37
    szanpolin
    Poziom 2  

Witam
    Proszę o informacje na temat przyczyn uszkodzenia płyty indukcyjnej przez garnek emaliowany. Odgrzewając na najwyższej mocy płynną potrawę, wystąpiła reakcja
    -uszkodzenie garnka emaliowanego wewnątrz w postaci częściowego ubytku emalii i zmiany całej struktury wewnątrz dna
    -ubytku emalii na spodniej części garnka w miejscu kontaktu z płytą
    -uszkodzenie płyty
    Uszkodzona emalia która odpadła od spodu garnka wtopiła się w powierzchnię szyby i mimo tego ze została natychmiast usunięta dołączonym do płyty nożykiem do tego przeznaczonym spowodowała uszkodzenie struktury płyty.
    Co jest przyczyną takich uszkodzeń. Zlożyłem reklamacje u producentów płyty i naczyń, ale chciałbym poznać opinie niezależnych specjalistów techników serwisantów lub osób które maja takie doświadczenia

0 6
  • #2 29 Kwi 2016 22:18
    eldomek
    Poziom 17  

Czy "płynną potrawą" był metal przeznaczony do topienia?

0
  • #3 30 Kwi 2016 06:48
    szanpolin
    Poziom 2  

nie , zupa ale to chyba nie jest istotne

0
  • Pomocny post
    #4 30 Kwi 2016 12:30
    peter falk
    Specjalista AGD

Płyta indukcyjna szklana + emaliowane garnki = tragedia. Popadło na Ciebie. Możesz reklamować. Może ktoś się zlituje - ale nie sądzę :| , że ktoś taki się znajdzie. Klkanaście takich przypadków gwarancyjnych miałem w karierze. Zawsze dla mnie mina klienta była bezcenna, gdy dowiadywał się, że gwarant nie uwzględni takich uszkodzeń.

1
  • #5 30 Kwi 2016 18:43
    szanpolin
    Poziom 2  

myślalem że mogę liczyć na bardziej profesjonalna odpowiedz 😕

0
  • #6 30 Kwi 2016 20:29
    peter falk
    Specjalista AGD

szanpolin napisał:
    myślalem że mogę liczyć na bardziej profesjonalna odpowiedz

Ta. Klient słyszy tylko to, co chce słyszeć. Howgh :!:
    Życzę powodzenia :) :arrow:
    szanpolin napisał:
    Zlożyłem reklamacje u producentów płyty i naczyń

0
  • #7 30 Kwi 2016 22:09
    szanpolin
    Poziom 2  

Pytałem o możliwą przyczynę takiego wydarzenia a nie o miny jakie maja klienci reklamujący takie uszkodzenia. Dla mnie to nie jest zabawne, zarejestrowałem sie na elektroda.pl pytając o przyczynę myślałem, ze dostanę tu informacje od fachowców a tu jeden wysila się na temat "gotowania metalu" a drugi na temat min klientów... słabe to

0