Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Eltrox Hurton
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Foscam Fi9805W FN3004H - Konfiguracja - kamera nie działa po WiFi

Macio1986 30 Apr 2016 10:37 1836 1
    Macio1986
    Level 13  
    Witam! Zakupiłem Kamerę Foscam IP FI9805W WIFI oraz REJESTRATOR IP FOSCAM FN3004H. Podłączyłem rejestrator skrętką RJ45 pod router ASUS RTN10E jak i również kamerę skrętką RJ45. Pod wyjście VGA rejestratora podłączyłem monitor i momentalnie wszystko bez jakiejkolwiek ingerencji zadziałało. Problem jest tego typu, że za nic nie mogę uzyskać obrazu z kamery po WiFi. Wiem, że kwestia leży po stronie złej konfiguracji. Sieć wewnętrzna na chwilę obecną pozbawiona jest dostępu do internetu... Główne zamiary to monitoring firmy oraz zapis obrazu na zewnętrzny dysk USB podłączony do rejestratora. Tworzenie virtual server jest niepotrzebne bo sieć wewnętrzna na chwilę obecną nie będzie podłączona do sieci internet. Proszę o zobrazowanie problemu oraz konfiguracji.
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
  • Eltrox Hurton
    jimasek
    Moderator of Networks, Internet
    Masz dostęp do menu kamery przez przeglądarkę po adresie IP? Tam konfigurujesz połączenie bezprzewodowe z routerem. Pewnie dostępna jest też jakaś aplikacja do tego ale Foscama omijam z daleka wiec na 100% nie jestem tego pewny.