Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

POLAR PFL/C 61002P - koszt wymiany łożysk

30 Kwi 2016 10:49 8184 10
  • Poziom 2  
    Witam,

Posiadam pralkę POLAR PFL/C 61002P nr serwisowy 858010549010. Zaraz po skończeniu się okresu gwarancyjnego popsuły się łożyska w bębnie. Czy orientuje się może ktoś jaki jest koszt wymiany takich łożysk? Czy da się wymienić same łożyska czy trzeba kupić nowy zbiornik z bębnem? Czy ktoś robił to na własną rękę?
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 17  
    Niestety nie da się. Podobno są magicy co potrafią wyciąć stare i wstawić nowe - pytanie tylko czy symetrycznie...
    Wanna kompletna z bębnem kosztuje ok. 500 zł.
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 2  
    No właśnie mi jeden z takich magików powiedział, że zrobi coś takiego za 300 zł :)
  • Moderator
    maci123 napisał:
    No właśnie mi jeden z takich magików powiedział, że zrobi coś takiego za 300 zł :)

Witam. Pytanie jest takie. Co z gwarancją?
  • Specjalista AGD
    Jeśli zrobi się to porządnie to i z udzieleniem gwarancji nie ma problemu. Wszystko tylko zależy od wykonawcy i tego jak się przyłoży. My od dłuższego czasu robimy zbiorniki od whirlpoola i electroluxa i nie ma problemów, nie mniej z racji roboty jaka sobie przy tym zadajemy cena jest wyższa niż ta którą podał Maci
  • Moderator
    mrice napisał:
    cena jest wyższa niż ta którą podał Maci

Może kolega poda tę cenę.
  • Poziom 22  
    No właśnie mi jeden z takich magików powiedział, że zrobi coś takiego za 300
    Rozsądna cena za tę naprawę:)
  • Poziom 8  
    Zbiornik jest zgrzewany. Wymiana łożysk i pospawanie zbiornika w jednym serwisie na śląsku wynosi 140 zł + łożyska ok. 50 zł + ewentualna wysyłka kurierska 35 zł. Całość ok. 230 zł z 2-letnią gwarancją.
    Do tego zbiornik spawany, a nie klejony silikonem czy innymi cudami, więc nawet po latach nie będzie przeciekał.
  • Poziom 12  
    kagutek napisał:
    Zbiornik jest zgrzewany. Wymiana łożysk i pospawanie zbiornika w jednym serwisie na śląsku wynosi 140 zł + łożyska ok. 50 zł + ewentualna wysyłka kurierska 35 zł. Całość ok. 230 zł z 2-letnią gwarancją. Do tego zbiornik spawany, a nie klejony silikonem czy innymi cudami, więc nawet po latach nie będzie przeciekał.
    Mógł byś dać namiary na ten serwis, chciał bym im zlecić taką usługę. Mam taką pralkę, ale z jakością nowych pralek nie jest najlepiej, to reperuję starą, która jakimś cudem się uchowała w ustronnym miejscu i nie poszła na złom.

• Specjalista AGD
    wezuwiusz3 napisał:
    Mógł byś dać namiary na ten serwis?

Czy Koledze uszkodziła się wyszukiwarka? To proszę Link