Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wymiana oleju w kosiarce firmy PEZAL

row-paw 01 May 2016 09:22 3678 5
    row-paw
    Level 2  
    wymiana oleju w kosiarce firmy PEZAL wymiana oleju w kosiarce firmy PEZAL mam nowa kosjarke firmy pezal porosze o porady bo nie wiem jak wymienic olej ,nie moge znalesc srubki na wymiane oleju a w instrukcji nie napisali gdzie ona sie miescj prosz o porady

Dodano po 1 [godziny] 6 [minuty]:

w instrukci pisze ze po dwóch zbiornikach czyli po 5h trzeba wymienic olej ale ja nie wiem jak i w którym miejscu sie miesci ta srubka ja juz wykosiłem dwa zbiorniki tak jak winstukcij pisze a nie wiem jak olej wyminic
    tomjed
    Level 28  
    No bez jaj. Śrubka powinna być pod obudową tam gdzie nóż. Tylko nie przechylaj kosiarki, bo zalejesz ją olejem. Możesz też wylać olej przez wlew przekręcając kosiarkę lub wyssać go specjalną strzykawką. Ale to powinno być w instrukcji. Co do oleju, to w każdym markecie dostaniesz olej do kosiarek...
    stanislaw1954
    Level 43  
    Możesz przechylić kosiarkę opierając ja uchwytem do kierowania o ziemię. Niech ktoś ci ją tak przytrzyma a ty schyl się i szukaj śruby spustowej.
    nece616
    Level 26  
    Miałem ten sam problem. Link Tutaj od 3 minut 30 sekund możesz zacząć oglądanie Link Aż ciężko uwierzyć, że ktoś to wymyślił....
    kaczi8
    Level 14  
    Teraz bardzo dużo kosiarek nie ma dolnego korka spustu oleju.
    Tak jak kolega wyżej napisal zlewa się go przez wlew, przechylając na siebi, cylindrem do góry.
    Tez tak mam w swojej z silnikiem B&S i nie widzę większego problemu.

Dodano po 2 [minuty]:

Olej SAE30 dostępny w zasadzie wszędzie tam gdzie mają kosiarki.