Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ciągłę Rozłączanie się internetu

01 Maj 2016 15:11 543 6
  • Poziom 4  
    Witam, przedwczoraj wieczór napotkałem bardzo dziwny problem na swoim komputerze, który ciągnie się za mną aż do teraz, mianowicie co jakieś 5-10minut dochodzi do utraty połączenia z internetem w moim komputerze.
    Np gdy gram w jakąś grę piszę iż utraciłem połączenie z internetem a mimo to ikonka wskazująca na połączenie z internetem w prawym dolnym rogu ekranu informuje mnie iż owy internet jest.
    Tak dzieje się nawet gdy nie gram, nagle nie ładują się karty internetu, zacinają się filmiki na yt.
    Kiedyś już miałem owy problem tylko wtedy wystarczyło usunąć z mojego komputera hamachi i zrestartować komputer, nagle po tym już wszystko było w porządku aż do teraz.
    Jestem połączony z internetem przez kabel od routera który jest sprawny na 100%, podczas rozłączenia ikonki zachowują się normalnie, nic się nie dzieje.
    Już próbowałem instalować najnowsze sterowniki karty sieciowej, niestety nic mi to nie dało.
    System-Windows 7
    Karta sieciowa- Realtek PCIe GBE Family Controller #2
    Bardzo proszę o pomoc, z góry ślicznie dziękuję
  • Poziom 39  
    Resetowałeś ruter?
  • Poziom 4  
    Oczywiście, że tak
  • Poziom 39  
    Nie napisałeś jaki to ruter. Możesz pominąć ruter i wpiąć się bezpośrednio do sieci?
  • Poziom 4  
    Router to: Asus RT-N12E
    Niestety aktualnie nie mam takiej możliwości ;c
    @Edit
    Uruchomiłem komputer za pomocą czystego rozruchu i problem nadal występował, jakieś pomysły co jest nie tak?
  • Poziom 40  
    Mam taki sam router i miałem taki sam problem. Pomogła podmiana zasilacza.
  • Poziom 2  
    a jeśli jest na gwarancji to trzeba oddać niech naprawiają, teraz to wszystko robią tak ze ledwo 3 miesiące podziała.. <--sory po prostu irytacja ostatnią sytuacja z kupnem komputera, który po 22 dniach musiałem oddać na serwis, bo dysk padł!