Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Denon DRA-F109 - Jak połączyć go sieciowo z Androidem?

zibix1234 02 Maj 2016 16:05 480 2
  • #1 02 Maj 2016 16:05
    zibix1234
    Poziom 3  

Witam. Kupiłem dziś amplituner Denon DRA-F109 i mam problem z połaczeniem poprzez WiFi z moim telefonem Samsung S3Neo z Androidem z aplikacjami do tego przeznaczonymi pod markę Denon. Telefon wogóle nie znajduje amplitunera.A w Instrukcji obsługi kompletnie nic nie pisze jak konfigurować ten sprzęt sieciowo,dziwne.Bardzo proszę o pomoc.Dziękuję.

0 2
  • Pomocny post
    #2 02 Maj 2016 17:15
    adamjk
    Poziom 23  

Czy sprawdziłeś przed zakupem w co jest wyposażony ten amplituner? W WiFi z pewnością nie. Jak sobie dokupisz DNP-F109 (tylko + 1400 zł) to i owszem, posterujesz sobie ze smartfona.

0
  • #3 02 Maj 2016 17:32
    zibix1234
    Poziom 3  

Dziękuję za szybka odpowiedz.Sprawdziłem na stronie sprzedawcy w opisie i po przetłumaczeniu dokładnym z j.niemieckiego okazało się że faktycznie pracuje on poprzez WiFi z DNP-F109. Opis sprzedawcy internetowego OTTO " Sterowane za pomocą Denon Remote App dla iOS i Android (w połączeniu z DNP-F109)". Chociaż to akurat nie jest tak dla mnie istotne,ale skoro już "niby" posiadał tą funkcję to chciałem jej używać.Ogólnie jestem z tego sprzętu bardzo zadowolony,jakość dżwięku wraz głośnikami Magnat Soundforce 1200 jest powalająca. Jeszcze raz dziękuję za istotne szybkie info i nie muszę już się męczyć z tym szukaniem dlaczego nie działa WiFi :-)

0