Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Megane II - klimatyzacja nie włącza sie wentylator stoi

03 Maj 2016 17:56 2994 9
  • Poziom 8  
    Witam
    mama Meganke II 2004 rok 1,6 16v benzynka klimatronik problem jest taki ze klimatyzacja się nie włącza po wciśnięciu guzika nic się nie dzieje sprężarka nie tyka wentylator nie chodzi zero reakcji po podłączeniu komputera w układzie pokazuje 0 bar czujnik nowy ciśnienie jest dziś podmieniałem moduł UPC bo była opcja ze on padł ale niestety nie przewody są ok już nie mam pomysłów :(
  • Poziom 41  
    To już wiesz dlaczego klima nie rusza (0 bar). Skoro jest ciśnienie to czujnik i okablowanie do przeglądu, zobacz czy na czujniku masz zasilanie.
    A załącza się ogrzewanie tylnej szyby ?
  • Poziom 8  
    właśnie kabelki są ok wszystkie sprawdzałem z tego co pamiętam zasilanie na czujniku było co do ogrzewania szyby to sie też nie załącza ani lusterka nie grzeją :(
  • Poziom 41  
    Masz CLIP'a i wiedzę jak przekodować UCH ?
    Dosyć częsta usterka.
  • Poziom 8  
    Na zakładzie mamy guttmana i cdif a co do programowania to będzie gorzej bo się uczę dopiero :/
  • Poziom 41  
    Jedź do gościa który już robił takie rzeczy i ma CLIP'a , zapłacisz 50 do 100 zł, 10 minut roboty i masz sprawne auto.
  • Poziom 8  
    Czyli w 99% usterka jest w sterowniku rozkodowany czy coś
  • Poziom 41  
    Wysypały się ustawienia.
  • Poziom 8  
    spróbuje w serwisie renault bo w okolicy nikt sie tym nie zajmuje :\
  • Poziom 41  
    Oby wiedzieli w tym Twoim ASO, bo u mnie nie wiedzieli i dopiero po lekkiej kłótni zgodzili się na moje sugestie. Oczy ze zdumienia mieli jak 5 zł po 2,50.