Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup lodówki do 2500zł lub 4000zł

Carfen 24 Wrz 2009 21:03 8214 318
    Heniu_Z_lasu
    Poziom 10  
    LG GR-F429BTQA ?
    Liebherr CNesf 30330 ?

generalnie jak czytam to LG maja lepszy serwis niż samsung...

w niedzielę pojadę pooglądać
    djfazee
    Poziom 14  
    Koledzy, podobnie jak większość odwiedzających ten wątek zamierzam kupić lodówkę, do gustu przypadły mi następujące:

Link

Link

czyli LG GR-B399PTQA oraz Indesit NBAA 33 NF NX D.

Którą lepiej wybrać ?
    Chyba że macie jakąś inną propozycję - mile widziana no frost oraz wyświetlacz na drzwiach, cena do 2100 zł
    popey111
    Poziom 21  
    Samsung bardziej funkcjonalny, oszczędniejszy, i ma elektroniczny termostat dla chłodziarki a nie mechaniczny jak LG.
    lokiw
    Poziom 10  
    Witam. właśnie zacząłem rozglądać się za nową lodówką...jest tego tyle na rynku, że trudno takiemu laikowi jak jak wybrać coś godnego uwagi...
    Mam nadzieję, że pomożecie mi w tym.
    Kwota jaką dysponuję to 2000 zł.
    z góry dziękuję i pozdrawiam. Adrian
    piotrekpajak
    Poziom 15  
    musi się podobać i pasować do kuchni :-)
    pomyśl jak często robisz zakupy i ile bedziesz trzymać w lodówce ile z zamrażalniku, jak będziesz juz wiedział jaka pojemność Cię interesuje to możesz pomyśleć o klasie energetycznej.
    reszta to juz bajery, dozownik do napojów, kostkarka do lodu, półki szklane, plastikowe. w mojej rodzinie jest 6 lodówek Mastercook i jeszcze nikt nie się nie skarżył.
    Ja używam Mastercook LCE-620 AX i jestem z niej bardzo zadowolony, żona także :-)

Zakup lodówki do 2500zł lub 4000zł
    lokiw
    Poziom 10  
    z tego co się rozglądałem to pojemność lodówki około 250 l, zamrażarki 70 - 80 l i w sumie żeby lodówka była wyposażona w system No Frost, klasa energetyczna A, A+
    piotrekpajak
    Poziom 15  
    Mastercook LCE 620 AX:
    Pojemność chłodziarki 275l
    Pojemność zamrażarki 73l
    Klasa energochłonności A
    cirrostrato
    Poziom 36  
    Kupiłem dwa lata temu jakiegoś Elektroluksa do zabudowy, gabarytowo coś jak w pierwszym linku (tylko w nieco niższej cenie) ,cenowo,jakościowo i inne lodówki (na oko ) podobne to synowie wybrali model z super mocnymi zawiasami dociąganymi sprężynami, parę razy nie domknęli starej lodówki i pracowała aż zamrażalnik cały stanął w lodzie.Jestem z lodówki zadowolony, chodzi cicho a drzwi domykają się super.
    lokiw
    Poziom 10  
    mnie się podoba Bosh KG-V 30 Y 40 oraz Siemens KG 36 NY 40...co sądzicie o tych modelach?
    zwykły człek
    Poziom 20  
    jak chcesz płacic za markę to bierz boscha albo siemensa. owszem są dobre, ale wyposażeniem nie powalają. ja bym wziął nowego no frosta z mastercooka LCE-818NFXW bogate wyposażenie i 5 lat gwarancji więc z bani wszystko.
    lokiw
    Poziom 10  
    a więc tak...potrzebuję lodówkę dla 2 osób o szerokości 60 cm...co do zamrażalki to tak około 70l myślę, że będzie ok...
    dzięki wielkie za odpowiedzi
    morfi84
    Poziom 12  
    Moi rodzice maja electroluxa z seri ERB i przecieka, ma mnóstwo rdzy i nie polecam.
    Nie sam wygląd sie liczy ale firma też ( tak jak w samochodach)
    Polecałbym tak jak koledzy mastercooka :)
    cirrostrato
    Poziom 36  
    morfi84 napisał:
    Moi rodzice maja electroluxa z seri ERB i przecieka, ma mnóstwo rdzy i nie polecam.
    Nie sam wygląd sie liczy ale firma też ( tak jak w samochodach)
    Polecałbym tak jak koledzy mastercooka :)
    Oto przykład reklamy szeptanej, nie pisz,że ci Elektrolux przecieka bo za młody jesteś aby ci taki sprzęt się posypał, w piwnicy mam Donbasa ponad 24 lata i ten też nie cieknie, rdzy trochę jest ale nie w środku, mrozi idealnie szczególnie skrzynkę browara. A jak niedawno kupowałem lodówkę (nie powiem jaką bo to reklama) to poszedłem do kumpli z serwisu i zapytałem, co się najczęściej sypie , w byle sklepie z częściami AGD jak się zapyta to też powiedzą jakie np. pralki są najbardziej częściochłonne.
    nares
    Specjalista AGD
    lokiw napisał:
    mnie się podoba Bosh KG-V 30 Y 40 oraz Siemens KG 36 NY 40...co sądzicie o tych modelach?

I z tego wybierz, to będzie dobra decyzja.
    popey111
    Poziom 21  
    A ja bym mastercooka nie polecał ;( dlaczego-tandetne plastikowe wykończenia, kiepska jakość tworzyw, plastikowa półka nad szufladą na świeże produkty(plastik jest tak cienki że się ugina przy byle dotknięciu). Ale cóż znajomi mają od 8 lat amicę i im śmiga aż miło:).
    jefe
    Poziom 10  
    a co myslicie o tych ?

-KIS38A51 bosch
    -KIV38X00 bosch
    -ERN29750electrolux

pozdrawiam
    popey111
    Poziom 21  
    Zdecydowanie electrolux, albo liebherr icus30130 tym bardziej że na liebherra masz do końca roku dłuższą gwarancję, ewentualnie jeszcze szybki zakup gorenje bo jeszcze dziś i jutro też gwarancja na pięć lat.
    grabson007
    Poziom 2  
    Witam

Prosze o porade !

Musze kupic lodoweczke ale nie mam zbyt wysokiego progu cenowego, wiec lodówki jakie biore pod uwage to:

- Samsung RL 26 DCAS
    - Indesit BAN 12 S
    - Electrolux ERB 36033X
    - Whirlpool WBE 3112 A+X
    - Mastercook LC 617 AX Inox

Gdybyscie mieli wybierac z tych modeli na co byś cie sie zdecydowali ?
    popey111
    Poziom 21  
    Weź jedną z tych.
    Electrolux ERB 36033X
    Whirlpool WBE 3112 A+X
    Pozdr.
    jefe
    Poziom 10  
    popey...electrolux jednak lepszy od boscha ??
    popey111
    Poziom 21  
    Czy lepszy? ale bosch i siemens mają specyficzną zabudowę więc jak by coś się popsuło to już nic innego nie zamontujesz, chyba że zmienisz fronty mebli, a z tym po paru latach bywa ciężko:)
    morfi84
    Poziom 12  
    Rodzice maja w domu Electroluxa z seri ERB i po 6 latach jej krawedzie zardzewiały :(
    Bierz whirpoola. Jedynie ma małą zdolnośc zamrazania tylko 4,5 kg/h i z tego co wiem częściej agregat będzie się włączał.
    jefe
    Poziom 10  
    liebherr icus30130 czy gorenje ..nie maja specyficznej zabudowy??
    morfi84
    Poziom 12  
    cirrostrato chcesz zdiecie tej lodowki a model to ERB 4045 i jakiej reklamy sam jestem na etapie poszukiwań i zbierania opini, gdyż do lutego- marca musze kupic cały sprzęt dl Siebie.
    adam_zg
    Poziom 13  
    Również podpisuję się pod pytaniem neta. Czy ktoś z was już miał przyjemność serwisowania nowej linii Whirpoola, ceny mają dobre parametry również, ciekawi mnie jakość wykonania.