Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
TermopastyTermopasty
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Składam kompa..prosze o porade

27 Cze 2005 18:58 1176 11
  • Poziom 15  
    zastanawiam się nad doborem procesora i płyty głównej...co sądzicie o procesorze AMD Athlon XP-M 2000+ którejś z tych płyt Gigabyte GA-7VT880-L lub Epox 8RDA3I? Nie znam się na tym szczególnie wiec prosze o opinie. Może ktoś poleciłby lepszą plyte do tego procka w podobnej cenie...te kosztują po 215 zł...Za odpowiedzi z góry dziękuje!!!Pozdrawiam!
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 31  
    hmm , procek jak procek nie ma co polecać , jak strarczy Ci mocy jaką dysponuje to bierz. Zależy do czego używasz komputera. Z podobnych płyt polecam Asusa A7N8X-X na Nforcie 2 .
  • TermopastyTermopasty
  • Poziom 15  
    dzieki...generalnie nie musi być to "żyleta", komp ten ma służyć do neta, multimediów...troche do programów graficznych(nie jakichś specjalistycznych)...gierki lubie racze takie w stylu CM...więc procesor mi wystarczy...chodzi tylko o to żeby dobrze współpracował z płyta...i żeby to wszystko działało bez zbędnych komplikacji...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 15  
    problem w tym że lekko mnie ograniczją finanse...kolega poleca mi Abit NF7-S
  • Poziom 31  
    ja bym jednak brał Asusa tego którego Ci poleciłem. Z abitami jest różnie , jest kilka np. pamięci i kart graficznuch które nie działają poprawnie z tą płytą.
  • Poziom 11  
    ja mam bardzo duze zaufanie do firmy epox to naprawde dobry sprzet...szczegolnie do overclockingu natomiast na dzien dzisiejszy mam plytke msi k7n2 delta 2 FSR na nforce 2 i mysle ze stosunek jakosci do ceny jest bardzo dobry...ja nie narzekam...polecam...natomiast wystrzegaj sie marek typu asrock ktora jest podrzedna namiastka plyty glownej...pracuje w serwisie komputerowym i uwiesz mi ze wiem co mowie...zakladamy caly czas msi i nigdy nie mielismy problemow...wiadomo...asus, epox to marki czolowe i za to placisz....ale mozesz wymagac...msi bedzie najlepsze dla ciebie...wybierz cos na nforce...
  • Poziom 15  
    Myśle że wybiore Epoxa 8RDA3 +PRO...chyba bedzie ok?...do kręcenia też sie nadaje i z parametrów wynika że nie mniej niż ABIT
  • Poziom 28  
    Mogę polecić Ci płytę Asrock K7VT4A+ , cena około 100zł . Złożyłem 3 komputery na tej płycie - bardzo stabilna , karta sieciowa, dzwiękowa na płycie. Używam je z procesorami Duron 850MHz , Athlon 2GHz. Zadnych problemów z tą płytą - jeszcze raz polecam.
  • Poziom 15  
    Dzięki za odpowiedzi!Zdecydowałem sie kupic pod wspomniany procesor (Athlon2000XP-M) płytę Epox 8RDA3+Pro...Pozdrawiam!