Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Android 4.4.2 KitKat dla Elenberg tab 730

adam5525 04 Maj 2016 09:57 552 2
  • #1 04 Maj 2016 09:57
    adam5525
    Poziom 8  

Witam wszystkich.
    Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę Was o wyrozumiałość.
    Niedawno dostałem tablet Elenberg tab 730 (Made in China),tablet ma uszkodzony prawdopodobnie przez wirusy system.Skanowałem go kilkoma programami i każdy wykrywał zainfekowane pliki systemowe,z którymi nic nie dało się zrobić.Na chwilę obecną tablet jest w jeszcze gorszym stanie,nie działa klawiatura (aplikacja przestała działać),ciągle instalują się jakieś aplikacje głównie Chińskie,otwierają się jakieś aplikacje,gry które instalują się same przez co nie da się z niego korzystać w ogóle.Kiedy uruchomią sie jakieś gry do tego wyskoczy kilka innych reklam tablet resetuje się.
    Jedyne co przychodzi mi do głowy to instalacja nowego systemu,przywracanie ustawień fabrycznych nic nie zmienia i tu natrafiłem na spory problem,otóż poszukuję już kilka dni i nie mogę znaleźć odpowiedniego systemu do tego urządzenia.Z samą instalacją poradzę sobie ponieważ robiłem to już na kilku telefonach,a Was chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego systemu,nie ważne jaki byle by działał.Próbowałem pobierać kilkoma programami takimi jak np. Rom installer jednak tablet jest w takim stanie że nigdy nie udaje się pobrać do końca.
    Marka tabletu-Elenberg tab 730
    CPU-MTK 8312 Dual-Core Cortex-A7 1.2 Ghz
    Ram-1 GB
    Obecnie zainstalowany system to Android 4.4.2 KitKat
    Jeszcze raz proszę o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego systemu.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Android 4.4.2 KitKat dla Elenberg tab 730

0 2
  • #2 04 Maj 2016 10:17
    sosarek

Poziom 43  

Na początek hard reset z wipe.

0
  • #3 04 Maj 2016 10:25
    adam5525
    Poziom 8  

To już robiłem i nic się nie zmienia.Tablet uruchamia się ponownie i przy uruchamianiu wyświetla się info aktualizacja oprogramowania której nie można zatrzymać.Po uruchomieniu wszystko zaczyna się od nowa,automatyczne instalacje niechcianych programów,uruchamianie gier które usuwam a one po chwili instalują się na nowo (nieznane źródła są wyłączone),uruchamianie kilku nieznanych mi ,często Chinskich aplikacji,następnie tablet zawiesza się i po chwili resetuje.Wszystki to dzieje się kiedy tylko połączę się z wifi,bez internetu wyskakują tylko różne reklamy,których nie można zamknąć.

EDIT:

Temat nie aktualny.
    Zainstalowałem zły rom,tablet padł całkiem,a dziś udało mi się go przywrócić do życia.Na Rosyjskim forum znalazłem odpowiedni system i wskazówki jak go naprawić.Działa,wszystko jest ok.Dzięki.

0