Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Computer ControlsComputer Controls
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Android 4.4.2 KitKat dla Elenberg tab 730

04 May 2016 09:57 747 2
  • Level 9  
    Witam wszystkich.
    Jest to mój pierwszy post na forum więc proszę Was o wyrozumiałość.
    Niedawno dostałem tablet Elenberg tab 730 (Made in China),tablet ma uszkodzony prawdopodobnie przez wirusy system.Skanowałem go kilkoma programami i każdy wykrywał zainfekowane pliki systemowe,z którymi nic nie dało się zrobić.Na chwilę obecną tablet jest w jeszcze gorszym stanie,nie działa klawiatura (aplikacja przestała działać),ciągle instalują się jakieś aplikacje głównie Chińskie,otwierają się jakieś aplikacje,gry które instalują się same przez co nie da się z niego korzystać w ogóle.Kiedy uruchomią sie jakieś gry do tego wyskoczy kilka innych reklam tablet resetuje się.
    Jedyne co przychodzi mi do głowy to instalacja nowego systemu,przywracanie ustawień fabrycznych nic nie zmienia i tu natrafiłem na spory problem,otóż poszukuję już kilka dni i nie mogę znaleźć odpowiedniego systemu do tego urządzenia.Z samą instalacją poradzę sobie ponieważ robiłem to już na kilku telefonach,a Was chciałbym prosić o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego systemu,nie ważne jaki byle by działał.Próbowałem pobierać kilkoma programami takimi jak np. Rom installer jednak tablet jest w takim stanie że nigdy nie udaje się pobrać do końca.
    Marka tabletu-Elenberg tab 730
    CPU-MTK 8312 Dual-Core Cortex-A7 1.2 Ghz
    Ram-1 GB
    Obecnie zainstalowany system to Android 4.4.2 KitKat
    Jeszcze raz proszę o pomoc w odnalezieniu odpowiedniego systemu.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Android 4.4.2 KitKat dla Elenberg tab 730
  • Computer ControlsComputer Controls

• Level 43  
    Na początek hard reset z wipe.
  • Level 9  
    To już robiłem i nic się nie zmienia.Tablet uruchamia się ponownie i przy uruchamianiu wyświetla się info aktualizacja oprogramowania której nie można zatrzymać.Po uruchomieniu wszystko zaczyna się od nowa,automatyczne instalacje niechcianych programów,uruchamianie gier które usuwam a one po chwili instalują się na nowo (nieznane źródła są wyłączone),uruchamianie kilku nieznanych mi ,często Chinskich aplikacji,następnie tablet zawiesza się i po chwili resetuje.Wszystki to dzieje się kiedy tylko połączę się z wifi,bez internetu wyskakują tylko różne reklamy,których nie można zamknąć.

EDIT:

Temat nie aktualny.
    Zainstalowałem zły rom,tablet padł całkiem,a dziś udało mi się go przywrócić do życia.Na Rosyjskim forum znalazłem odpowiedni system i wskazówki jak go naprawić.Działa,wszystko jest ok.Dzięki.