Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nowe sterowanie do grubościówki

Maciej93 04 Maj 2016 19:44 471 3
  • #1 04 Maj 2016 19:44
    Maciej93
    Poziom 7  

Pytanie moje brzmi ile powinienem policzy pieniędzy za zrobienie od podstaw nowego sterowania. Nie posiadam firmy, lecz znam się na tego typu sterowaniach, tylko że jeszcze nigdy nie wykonywałem takiej pracy na zlecenie, wiec prosił bym pomoc w sposobie liczenia kosztów pracy własnej. schemat sterowania oraz obw głownych Nowe sterowanie do grubościówki

• #2 04 Maj 2016 20:40
    supchem
    Poziom 21  

W zasadzie to są tu 2 rozruchy Y/D i jeden układ lewo/prawo. Nic szczególnego.
    Ludzie robiący takie rzeczy ogłaszają się na różnych portalach, albo sprzedają gotowe układy. Zobacz, albo zadzwoń i zapytaj ile biorą od zrobienia rozruchu Y/D i ile od lewo prawo.

• #3 04 Maj 2016 21:28
    Krzysztof Reszka
    Moderator Elektrotechnika

Materiał twój czy inwestora?
    Jaki koszt materiału?

• #4 04 Maj 2016 21:45
    mychaj
    Poziom 26  

Ja zawsze patrze jak z robotami ogólnymi:najwięcej czasu zajmuje : przygotowanie szafki, listew TH, przycisków, mocowanie krańcówek, rozprowadzenie przewodów, skompletowanie i rozmieszenie elementów. Samo odrutowanie : grzebienie czy bez, końcówki , przewody.
    Zawsze patrze na to ile czasu zejdzie, do tego 100% za wiedzę (moją) i ew. na jakieś poprawki (gwarancja :D).

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson