Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung A3 bluetooth usunięte połącznie sparowanych urządzeń

04 Maj 2016 20:33 1308 6
 • Poziom 2  
  Witam. Mam problem miałem połączony telefon Samsung A3 z radiem w samochodzie przez bluetooth. Nie wiem jak to zrobiłem ale zamiast połączyć usunąłem połączenie bluetooth ( sparowane ). Teraz mój telefon nie widzi radia. ( inne telefony go widzą ). W telefonie nie ma usuniętych połączeń bluetooth ani sparowanych usuniętych. Albo ja nie mogę znaleźć lub nie wiem gdzie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji poza przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych. Z góry dzięki za info i pomoc.
 • Poziom 2  
  Tak inne telefony wykrywają radio. Tylko mój nie.
 • Poziom 2  
  Tak dane na inny telefon przez BT lecą. Inne telefony łączą się z radiem nie ma problemu. Mam jeden problem że moje radio po skasowaniu sparowanego połączenia nie widzi radia. Coś nie tak jest w telefonie.

  Dodano po 6 [minuty]:

  A taką odp dostałem do Samsunga
  Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

  Rozumiem, że kontaktuje się Pan w sprawie problemów z połączeniem przez bluetooth telefonu z radiem samochodowym. Chętnie wyjaśnię, w jaki sposób zaradzić tej sytuacji.

  Chciałabym poinformować, że połączenia bluetooth nie są zapisywane w pamięci telefonu. W przypadku usunięcia sparowanego połączenia, należy ponownie te urządzenia sparować.

  Ze swojej strony mogę zalecić, aby najpierw zrestartował Pan telefon poprzez ponowne uruchomienie i sprawdził, czy radio jest widziane przez telefon. Gdyby sytuacja powtórzyła się, konieczne będzie przywrócene ustawień fabrycznych urządzenia po uprzednim zabezpieczeniu danych na nim zawartych.

  Z chęcią udzielę odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

  Dodano po 4 [minuty]:

  Wszystko to wiem
  Ale jak miałem sparowane urządzenia czyli telefon - radio
  I to połączenie usunąłem.
  A potem telefon nie widzi radia pomimo że zresetowałem telefon.
  Na moją logikę skoro tak się stało musi być gdzieś zapisane w telefonie to sparowane połączenie skoro blokuje BT i nie widzi radia. :cry:

  Dodano po 10 [minuty]:

  Jedyny problem jest w tym że po usunięciu sparowanego urządzenia i prawdopodobnie był komunikat " Zapomnieć połączenie" To ja to kliknąłem ( masakra ) :cry: :cry: :cry:
 • Poziom 2  
  ok po twardym resecie jest OK