Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung A3 bluetooth usunięte połącznie sparowanych urządzeń

04 Maj 2016 20:33 1308 6
  • Poziom 2  
    Witam. Mam problem miałem połączony telefon Samsung A3 z radiem w samochodzie przez bluetooth. Nie wiem jak to zrobiłem ale zamiast połączyć usunąłem połączenie bluetooth ( sparowane ). Teraz mój telefon nie widzi radia. ( inne telefony go widzą ). W telefonie nie ma usuniętych połączeń bluetooth ani sparowanych usuniętych. Albo ja nie mogę znaleźć lub nie wiem gdzie. Co mogę zrobić w takiej sytuacji poza przywróceniem telefonu do ustawień fabrycznych. Z góry dzięki za info i pomoc.
  • Poziom 2  
    Tak inne telefony wykrywają radio. Tylko mój nie.
  • Poziom 2  
    Tak dane na inny telefon przez BT lecą. Inne telefony łączą się z radiem nie ma problemu. Mam jeden problem że moje radio po skasowaniu sparowanego połączenia nie widzi radia. Coś nie tak jest w telefonie.

Dodano po 6 [minuty]:

A taką odp dostałem do Samsunga
    Uprzejmie dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta firmy Samsung.

Rozumiem, że kontaktuje się Pan w sprawie problemów z połączeniem przez bluetooth telefonu z radiem samochodowym. Chętnie wyjaśnię, w jaki sposób zaradzić tej sytuacji.

Chciałabym poinformować, że połączenia bluetooth nie są zapisywane w pamięci telefonu. W przypadku usunięcia sparowanego połączenia, należy ponownie te urządzenia sparować.

Ze swojej strony mogę zalecić, aby najpierw zrestartował Pan telefon poprzez ponowne uruchomienie i sprawdził, czy radio jest widziane przez telefon. Gdyby sytuacja powtórzyła się, konieczne będzie przywrócene ustawień fabrycznych urządzenia po uprzednim zabezpieczeniu danych na nim zawartych.

Z chęcią udzielę odpowiedzi na ewentualne następne pytania.

Dodano po 4 [minuty]:

Wszystko to wiem
    Ale jak miałem sparowane urządzenia czyli telefon - radio
    I to połączenie usunąłem.
    A potem telefon nie widzi radia pomimo że zresetowałem telefon.
    Na moją logikę skoro tak się stało musi być gdzieś zapisane w telefonie to sparowane połączenie skoro blokuje BT i nie widzi radia. :cry:

Dodano po 10 [minuty]:

Jedyny problem jest w tym że po usunięciu sparowanego urządzenia i prawdopodobnie był komunikat " Zapomnieć połączenie" To ja to kliknąłem ( masakra ) :cry: :cry: :cry:
  • Poziom 2  
    ok po twardym resecie jest OK