Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

samsung b2100 - Połączenie przez bluetooth z pc studio.

dog_1 05 May 2016 11:06 1221 0
    dog_1
    Level 10  
    Witam,
    mam oto nietypowy problem. Trochę już z tym walczę ale poddaję się. Chodzi o proste podłączenie mojego samsunga b2100 przez bluetooth, żebym mógł zgrać moje smsy, na przykład przez samsung PC studio. Mam win7 oraz win10. Na obu systemach z poziomu windowsa mogę sparować i podłączyć urządzenie. Gdy paruję się do telefonu z komputera to mam komunikat porównania kodu dostępu i na telefonie i komputerze wyświetlają się dobre kody/klucze. Problem jest już grubszy przy samym PC studio. Znajduje urządzenie, próbuje podłączyć i mam błąd autoryzacji. Rozłączam urządzenie z poziomu windowsa, próbuję w studio, przechodzę do momentu kiedy mam wpisać kod po czym mam przepisać go do telefonu. Ale jak! Jak telefon sam generuje kod. Tak jak by to ten kod z telefonu powinienem przepisać do programu, ale się tak nie da. Próbowałem różnie, w różnych odstępach czasu ale nigdy nie da się autoryzować urządzenia. Szukam darmowego rozwiązania, bo mógłbym kupić kabelek za 10zł ale i tak nie mam pewności czy sterowniki zaczytają. Albo zostanie mi kopiowanie smsów na kartę sim po 10 więc będę mieć 60 przełożeń kartą sim.