Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówko zamrażarka Bosch KGE39AI40- rozmrażanie?

sylwia- 05 Maj 2016 17:11 1983 4
  • #1 05 Maj 2016 17:11
    sylwia-
    Poziom 2  

Witam serdecznie.
    Już od ponad roku posiadam lodówko zamrażarkę Bosch KGE39AI40, niedawno zauważyłam w zamrażalniku nadmierną ilość szronu. Jak go usunąć, czy wystarczy ustawić temperaturę w zamrażalniku na plus by się rozmroził?

Lodówka wygląda w porządku, nic z nią nie trzeba robić, tylko zamrażalnik mi zaszedł. Muszę rozmrażać całą? A jak to zrobić, wiem że od tak wyłączanie z prądu nie jest najlepszym wyjściem (ponoć lodówki tego nie lubią).
    Dzięki pozdrawiam

0 4
  • #2 05 Maj 2016 17:45
    1775148
    Użytkownik usunął konto  
  • #3 05 Maj 2016 18:16
    wojtek1234321
    Poziom 30  

sylwia- napisał:
    Muszę rozmrażać całą?

Moim zdaniem chyba inaczej się nie da, to jest chyba urządzenie z jednym agregatem więc chcąc rozmrozić zamrażalnik i gdy wyłaczymy agregat jednocześnie ucierpi na tym równiez komora chłodziarki...
    Poczytaj w instrukcji obsługi którą załączam, też od jakiegoś Bosch-a i chyba nie zrobi to różnicy od jakiego, procedura wykonania tej czynności jest chyba taka sama:

0
    Załączniki:
  • #4 09 Maj 2016 07:06
    sylwia-
    Poziom 2  

Dwoje moich znajomych wyłączyło lodówkę ( co prawda na wakacje, więc dłuższy czas) ale już się nie włączyły. A ta jest nowa i troszeczkę droga, wolę się upewnić jak to zrobić żeby nie zepsuć. Dzięki za pomoc

0
  • #5 09 Maj 2016 09:17
    mrhari
    Moderator AGD i automatyka

Ta model to nie jest "no frost" więc lód się będzie zbierać.
    Można rozmrażać i czytać instrukcję obsługi.

1